Sayfa 279/653 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Hele çimentolar facia ...
    Evet çimentocu, simitici, kahveci, gazozcu... Ortak problemi maaliyet artışlarını fiyatlara yansitamamislar...

Durdo da marjlarda daralma olmus olabilir...

Iyi bilanço gelenlerde bilançodan once hareketlendi kagitlar... Ama durdo da pek bi haraket yok....

2. Gelen bilançoları gördükçe ben bu dönemi ne kadar az hasarsız atlatırsak o kadar iyidir diyorum ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3. su donemde cok az hisse güzel bilonço gönderdi...bu hisselerin garfiklerine de baktığımız zaman zaten son bir senede iyi primlenmış...hektaş, soda, tekfen, vesbe, ismen, vb...bu kötü günlerde de sağlam duruyor...

bakalım durdo da bunlardan biri olabilecek mi....

bu arada bilançoya kadar 2 adet güzel haberi sizlerle paylaşıyor olacağım..
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

4. sn. kingsailor güzel bir haber varsa söyleyin de morelimiz yerine gelsin...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5. Bugun Bayram diyelim ve kingsailor dan once ben paylasayim.

Malumunuz bizim hikayemiz yeni basim makinesi uzerinden yuruyor ve bu makineden cikan malin arkasinin toplanmasi mevcut kesim makineleri ile zor oldugunu aramizda tartismistik.basim makinesi ile birlikte kesim makinesi alindigini biliyoruz bilinmeyen husus basim makinesi ile ayni marka 3 tane kesim makinesi alindigidir.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Fabrika icinde fabrika kuruldu diyorum ben bu duruma.

7. Keko bey kardeşim ya seni bu işibilen biliyordum ama gercek ten karele döviz borcu ve finansal borcdan bahsediyorsu n
    1- döviz borcu azalmıç 340 dan 220 yemilyona bak bakalım finansal borcu dediğin bilançoyu inceldmedin herhalde finsnsal giderlerin coğu kur farkı ve faizi nasıl böyle hata yspıyorsun burada artık kimse size inanmıyor bendshil benim elimde yüklü miktarda durdo var onun kur borcu hiç düşmemiş olmasına rahmen sen karele kaf atıyorsun kareli ancak satış kötüysebozar biliçii hic konuşma iyi bilanco bile hisseye kimse gelmiyor
    Durdodayaşunu söyleyebilirim işler iyi ihtacat ful inş bizi yanıltmaz

8.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Bugun Bayram diyelim ve kingsailor dan once ben paylasayim.

Malumunuz bizim hikayemiz yeni basim makinesi uzerinden yuruyor ve bu makineden cikan malin arkasinin toplanmasi mevcut kesim makineleri ile zor oldugunu aramizda tartismistik.basim makinesi ile birlikte kesim makinesi alindigini biliyoruz bilinmeyen husus basim makinesi ile ayni marka 3 tane kesim makinesi alindigidir.

İsmail bey bu süper bir haber. Demekki üç kesim makinası bir basım makinasının bastığını kesmeye yetişemiyor. Bu Harika. Bir de olaya şu açıdan bakalım. Demekki işler iyi. Demekki durdo ambalaj sektörünün ÖNDER’i olacak diyebilir miyiz.

Sayfa 279/653 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •