Special Days Image
Sayfa 320/653 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Borsa bir oyundur oyuncular zaman zaman temeli tekniğe zaman zaman da tekniği temele uydurur bu hep böyledir boşuna yazmayın hisse son bir yılda ne kadar yükselmiş bir bakın...
    Birde siz 10 sene önceki fiyatına bakın. 2 tl idi.
    sayın cok 10 sene önce ortalama 2 tl olan kağıt şu an 4.5 olmuş cokmudur sizce.dolara bile vuran 8 tl olmasi lazim.
    Şirket değeri 185 milyon TL buna göre halka açık kısım yani borsa değeri 11 tl olmasi lazim.daha siz kalkmissiniz son 1 senede ne kadar prim yapmış diyorsunuz.burada yıllardır 2 liradan bekleyen insanlar var onlara ayıp dediginiz.
    Yatırım tavsiyesi asla değildir.

Alıntı Originally Posted by Traderix Yazıyı Oku
    sayın cok 10 sene önce ortalama 2 tl olan kağıt şu an 4.5 olmuş cokmudur sizce.dolara bile vuran 8 tl olmasi lazim.
    Şirket değeri 185 milyon TL buna göre halka açık kısım yani borsa değeri 11 tl olmasi lazim.daha siz kalkmissiniz son 1 senede ne kadar prim yapmış diyorsunuz.burada yıllardır 2 liradan bekleyen insanlar var onlara ayıp dediginiz.
    10 sene önce Marshall 110 liraydı bugün 27 lira , borsada böyle örnek çok çokda olacak . Son bir yıllık Durdo nun grafiğine baktınız mı siz?

3.  Alıntı Originally Posted by Traderix Yazıyı Oku
    Selamlar. Şirketin piyasa değeri: 75.3 milyon tl yani 12.5 milyon dolar.

4. yeni yen, aga lar türed,
    ah nerelerdeydiniz

piyasa deger, 75 milyon
    1. çeyrek faliyet karı 8 milyon

bu dedikodu deyil

5. Ilginç aylardan beri yazan üç yada beş kişi son iki gündür akıl veren ahkam kesen lerle doldu sayfa nerdeydi bu arkadaş lar hepsi durdo ustasıysa boşuna beklemişler bunca zamandır.
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6. Koca fabrikayı verip, Beykozdaki Hamlacıbaşı yalısını alabiliyorsun

7. Uzun zamandır fena çarpılıyorsun, ky çarpamıyorsun ağa, BEN ZATEN ALIŞKINIMDA SİZİ FAZLASIYLA ÜZER BU DURUM. Yanlışta anlamayın yanından geçmem bu fiyatlardan.

8. Arkadaşlar herkese ALLAH sabır verdin bu hisse ye cok güvenmiştin son ceyrek cok güzeldi ilk ceyrekte iyi gelir diye düşünmüştüm ama hayal kırıklığına uğradık bu ne ya satış son ceyrreğe göre füşmüş kur farkı normal gelmiş ama en kötü tarafı kar marjı düşmüş piyasaya kriz dolasıyla ucuz mal satmışlar biz tire satışları düştüğü için üretime ara verdiği an dikkatli olmak kazımmış
    Ama iş yat devreye girdive hisseyi yukarı taşıdı birszda ben yardımcı oldum fskat istediğim bilanço gelmeyin ce malı sattım çünkü duramazdım ben spek değilim büyük zararla cıktım dsha iyi gelene geçiyorum benim satışlarım dan son ra ben sk yatırımdan işlem yapıyorum
    Sonra işyat devreye girdi hisse hayal kırıklığı yarattı. Ods cıkınca böyle oldu yapıcsk bir şey yok piyasalarda kötü zararla cıktım ikinçi ceyrek ümit verseydi beklerdim ondads ümit görmedim inşalkah iyi olur
    Çünkü iyi hisseler cıktı onlara geçiyorum bol şanslar

Sayfa 320/653 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •