Sayfa 324/653 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Hissede hareketin tamamen by lerin hareketiyle geliştiğini yazmıştım, yukarıyada , aşağıyada. Hissede 3 by var ve 3. ile de tanışıyorum, ikisiyle oldukça samimi birisiyle bir kere yazışmıştım (kanaatimce en büyük olanı o) yorumuma itibar puanı vermiş neye yorarsanız yorun. teşekkürler Sn.......... umarım kızmamışsınızdır, sizler nasıl olsa bir şekilde kaybınızı telafi edersiniz.
    Selamlar. Eger satmayı dusunuyorsa daha. Muhtemelen bu fiyatlardan satamaz. Bellj marj altinda Elinde anlamlı mal varsa hepsine talip olabiliriz. Olmaz derse de biraz sabredip genel kurulu beklesin.

2. Kitabcı kardeşim bazı arkadaşlar kul hakı filan bahsediyor sanki ben zarar etmemişim gibi hisseye güvendik son ceyreklere göre böyle olacağınıbikemezdim bana göre kötü bir bilanco bak işyat gedik ve ak yatırım kağıdı ayskta tuttu son günlerde işyatırım girdi oda baktı hisse kısa vade işyapmayacağı zarar kes yaptı şimdi ise başka bilancodan cıkarmak için hisse değişimi ne gitti bende öyle yapıcam bunda gönül koymak olmaz bu pazar böyle kötülüşeni sat iyisini al ben bu borsada bu işlerböyle yürüyor manidar konuşmamak lazım hisseler şirketler bozulmaya başlarsa sen ben satıp başka hisselere yönelicez
    Nasılkı büyük balık dediğin öve övebitiremediğin gedzayı satıp kactın veya yünsayı bilmiyorum kaçtınmı bu borsa bu işte hisseye aşık ılmuyacamn benim yapacağım bir şey kalmadı ben satmadam başkalarıda satıyor herkese hayırlı kazançlar hisseyle inat etmemek lazım iyiyi buldunmu ona geçmek lszım seninbenim yaptığım gibi

3. borsada amaç kazanmaktır
    ben sattım o sattı
    bu kagıtta bir operasyon yapıldımı yapılamadımı bilemem herkes kendi parasını bilir
    ilk gün bence çok çıkılamada
    7.10 - 6 bandına soluksuz satılan 6 altında
    dün fena verdi gözüküyor verdimi o kurumlara bakmak lagzım

yanlız arkadaşlar yazılanları dogru okumak lagzım
    bence gerçek ky sakin olaması lagzım
    buralardan verilirmi alınırmı
    bunu da iyi bir degerlindirme yapmak lagzım

bu çıkış hareketi
    artıgan eksiye dogru olsaysı
    o zaman olurdu
    burada sorun var

bir önemli detay
    alan doymuyor satan doymuyor durdoya

4.  Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Selamlar. Eger satmayı dusunuyorsa daha. Muhtemelen bu fiyatlardan satamaz. Bellj marj altinda Elinde anlamlı mal varsa hepsine talip olabiliriz. Olmaz derse de biraz sabredip genel kurulu beklesin.
    olabilir bende alabilirim arkadaş satacaklarsa fazla yıpratmadan alabilirim
    ben uzuncuyum

5. Öyle bir hisseki her an herşey olabilir gibi geliyo )...

6.  Alıntı Originally Posted by cobra Yazıyı Oku
    Kitabcı kardeşim bazı arkadaşlar kul hakı filan bahsediyor sanki ben zarar etmemişim gibi hisseye güvendik son ceyreklere göre böyle olacağınıbikemezdim bana göre kötü bir bilanco bak işyat gedik ve ak yatırım kağıdı ayskta tuttu son günlerde işyatırım girdi oda baktı hisse kısa vade işyapmayacağı zarar kes yaptı şimdi ise başka bilancodan cıkarmak için hisse değişimi ne gitti bende öyle yapıcam bunda gönül koymak olmaz bu pazar böyle kötülüşeni sat iyisini al ben bu borsada bu işlerböyle yürüyor manidar konuşmamak lazım hisseler şirketler bozulmaya başlarsa sen ben satıp başka hisselere yönelicez
    Nasılkı büyük balık dediğin öve övebitiremediğin gedzayı satıp kactın veya yünsayı bilmiyorum kaçtınmı bu borsa bu işte hisseye aşık ılmuyacamn benim yapacağım bir şey kalmadı ben satmadam başkalarıda satıyor herkese hayırlı kazançlar hisseyle inat etmemek lazım iyiyi buldunmu ona geçmek lszım seninbenim yaptığım gibi
    Yapma metin abi, sizinle benim bir hissede pozisyon almamız aynı şey değil, bunu çok sık söyledim, devamını yazmayayım artık

Hakkımız da hayırlısı olsun ne diyelim.

7. Bilgi mahiyetinde paylaşmak istedim;
    Şirketin fransız ortağı bu tip volatiliteye nasıl müsade ediyor o kısmını bilmiyorum. Ama yeniden değerlemede 68 milyon tl lik fabrika yönetim binası, kasadaki 7 milyon ile şu anda işlem gören 75 milyon TL eşit. Yani şirketin ne pazarı, ne kredibiltesi, ne yurtdışı ne yurtiçi, müşterisi, satış ağı, Makineleri(bilenler mutlaka vardır matbaa makineleri kurulunca ayrı fiyatına düşecek bir tür değildir. Değeri bile artabilir.
    Şimdi şimdi değeri 75 milyon, halka açıklığı %35. Geri kalan paylar toplamı 48,75 milyon TL/6.05= 8 milyon dolar.
    Yönetim eğer kendi şirketine güveniyorsa, buyursun geri alım açıklasın. Bu dalgalanma şirketimizin gisişatını yansıtmıyor diye.
    Ha yapmak istemiyorum diyorsa, o zaman biz şirketin mevcut durumuna kendilerinden daha çok güveniyoruz.
    Bu vesile ile p.tesi günü (cuma günü ulaşamadık) önce telefon görüşmesiyle. Haziranda da genel kurulda gündem dışı konu açtırarak eğer geri alım yapmayacaklarsa şirketin halka arz dışındaki kısmına teklif götürmeye ve bunu kayda geçirtmeye karar verdik. Bakalım hayırlısı olur umarım.

8. sanki birileri aşagı oynuuyor ve hertürlü oynuyor
    yazılan ları okuyunca şunu anlıyor insan

ben sattım benden başka 2 kişi daha vardı ben herkezi kandırdım
    kazanmak mübahtır deim perşenbe sabahı elimdeki lotu maliyetine bakmadan sattım

diyeri de sen yanlış yaptın sıranı beklemedin acele ettin ben dahil birkaç kişi malda kaldık veye biz zararına çıktık seni deşifre ediyoruz ben sözcüyüm

bu yazdıklarınızı dogru anladıysam cuma gününkü satış büyük abinin satışıydı ve baya kol kesmiş

benim anlamadıgım satıysanız sıkntı ney
    bizlere kerizmi diyorsunuz başka bir izahı yok
    yada başka bir hesapmı var
    bunu da yazar sanız çok seviniriz

evet can yaktınız hemde fena

Sayfa 324/653 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz