Sayfa 355/653 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Ciğerci kardeş borsada şu kuralı unutmuyslım bilancoda bozulma olunca sat iyi bilancoyu al bizimde ysptığımız bu bunda herkes bunu yapması lazım
    Yani hissete aşık olmamak lazım
    Yapmazsan sonrası üzüntü ve sıkıntı
    Ama hisse iyi olacak ilerde

2. Arkadaşlar genel kurul toplantısına kim giderse ,biz ky burada yazdığımız, rahatsız olduğumuz konuları, toplantıda söylesin lütfen. Ben orada olsam çok şey söylerim fakat değilim.Hic çekinmesin, korkmasın.Onlar bizden korksun.Bu adamları dini imani para. Fakat sadece kendileri kazansın istiyorlar. Baksanıza BIST 'te DURDO yönetimi gibi sermayesinin tamamı kadar genel yönetim giderini cebe indirin bir yönetim var mi?

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by tolga3838 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar genel kurul toplantısına kim giderse ,biz ky burada yazdığımız, rahatsız olduğumuz konuları, toplantıda söylesin lütfen. Ben orada olsam çok şey söylerim fakat değilim.Hic çekinmesin, korkmasın.Onlar bizden korksun.Bu adamları dini imani para. Fakat sadece kendileri kazansın istiyorlar. Baksanıza BIST 'te DURDO yönetimi gibi sermayesinin tamamı kadar genel yönetim giderini cebe indirin bir yönetim var mi?

Kim küçük yatırımcının hakkını yediyse veya yemeye devam ediyorsa Ramazan mübarek günü gök girsin kızıl çıksın, kan ve irin olsun, kan ve irin olarak çıksın inşallah. AMİN

4. Amin üstadım amin

5. Dostlar merhaba Bizimkiler yeni bir bildiri yayınladılar.Hayir mi şer mi bilmem.Kar payı dağıtmak isteğini genel kurula sunacaklarmış.

6.  Alıntı Originally Posted by tolga3838 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar genel kurul toplantısına kim giderse ,biz ky burada yazdığımız, rahatsız olduğumuz konuları, toplantıda söylesin lütfen. Ben orada olsam çok şey söylerim fakat değilim.Hic çekinmesin, korkmasın.Onlar bizden korksun.Bu adamları dini imani para. Fakat sadece kendileri kazansın istiyorlar. Baksanıza BIST 'te DURDO yönetimi gibi sermayesinin tamamı kadar genel yönetim giderini cebe indirin bir yönetim var mi?

Yazın buraya lütfen...

Bir de Genel yönetim giderini ayrıştırayım;

Personele Prim 2 milyon verilmiş,
    Üst yönetime 1 milyon zam %72 civarı.

Alıntı Originally Posted by tolga3838 Yazıyı Oku
    Dostlar merhaba Bizimkiler yeni bir bildiri yayınladılar.Hayir mi şer mi bilmem.Kar payı dağıtmak isteğini genel kurula sunacaklarmış.

Kabul olursa 1000 lota ne kadar temettü verir

8. Ne kadar vereceği önemli degil, sonuçta hisse bölümüde aynı para geçecek eli.ize. Temettü veren şirket genelde sağlam şirketlerdir. Borcu azalan karlılığı artan geleceğe daha güvenle bakan ,güven veren şirketlerdir.Onemli olan nokta bu.

Sayfa 355/653 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •