Sayfa 252/653 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by POLARIS Yazıyı Oku
    Merhaba,
    İlk bin şirkette 2017 ye kadar listelerde görünmüyor.
    Bu adreste 2004-2017 arası ilk bin tabloları mevcut.
    http://www.tim.org.tr/tr/ihracat-ara...astirmasi.html

DURDO nun son 6 yıllık ihracat rakamları ve yüzdelerini alabileceğim bir yer,yada sizden alabileceğim bir bilgi varmıdır?
    Teşekkür eder bolkazançlar dilerim.
    https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=DURDO

Bu linkten bakabilirsiniz...tabi yıl yıl butondan değiştirme yaparak...aslında kabaca bakıp söyleyebilirim de..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. 2018...119 mil
    2017....77,3 mil
    2016....58,1 mil
    2015....51,3 mil
    2014....44,3 mil
    2013....46,1 mil
    2012...46,1 mil

şirket 2015 yılından itibaren ihracatta agresifleşmeye başlamış...sanırım fransızlara hisselerin %33 ü satıldıktan sonraki tarihlere denk geliyor...fransızlara hisse başı 2 eurodan satıldığını hatırlıyorum....kimileri 3 euro diyor ama benim bildiğim 2 eurodur...2 euroda şu anda 13 tl dir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    2018...119 mil
    2017....77,3 mil
    2016....58,1 mil
    2015....51,3 mil
    2014....44,3 mil
    2013....46,1 mil
    2012...46,1 mil
    Sayın keko,
    Çok teşekkür ederim.
    Esenlikler dilerim.
    BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

4. Buradaki bilgilere göre daha çok içki ve çikolata segmentine üretim yapıyormuşuz...

Ayrica ürettiğimiz gloss green adindaki teknoloji sayesinde plastik ihtiva etmeyen ve parlak görünümlü ve yüzde yuz geri dönüşümlü karton ambalaj üretmeyi başarmisiz......

https://www.lgr-packaging.com/en/par...ran-dogan.html

5. PREMIUM PAKETLENMEDE UZMAN
    Duran DoğanTeknik teknik bilgi ve donanıma sahip olan Duran Doğan, tüm dünyaya ihracat yapmaktadır.

Alkollü İçecekler ve Çikolata / Şekerleme pazarları. Ürün portföyü çok çeşitlidir: sunta katlanabilir kartonlar, lamine kutular, sert kutular.

Duran Doğan, ambalajı geliştirmek için geniş bir teknik çözüm yelpazesine sahiptir:

geleneksel ve UV ofset baskı,
    seçici, dokulu, incili, yumuşak dokunuşlu vernikler ...,
    Sıcak folyo baskısı,
    metallization,
    film laminasyon
    pencere yaması,
    kabartma
    Karmaşık yapıştırma,
    laminasyon.
    Şirket ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, FSC, BRC, Sedex sertifikalıdır.

6. GLOSS & GREEN®: DURAN DOĞAN'DAN YENİLİK!
    Duran Doğan - Parlak ve YeşilBulan Doğan tarafından geliştirilen bu folyo olmayan metalizasyon işlemi, mükemmel bir parlaklıkla mükemmel bir metalik veya holografik görünümün paketlenmesini sağlar, oysa çevre dostudur: malzeme çok ince metalik bir tabaka içerir ve plastik folyo, böylece geleneksel bir karton malzeme olarak geri dönüştürülebilir.

Bu teknoloji, çevreye duyarlı şirketler için ambalajları için katma değer arayan mükemmel bir çözümdür!

7. LGR PAKETLEME İLE ORTAKLIK
    Şubat 2013'te LGR Ambalaj ve Duran Doğan yeni bir işbirliğinin başladığını duyurdu: LGR, Türk ambalaj uzmanının referans ortağı oldu.

Her iki şirket arasındaki ilişki 2013'ten çok önce başladı ve Duran Doğan ile LGR arasındaki sinerjilerin açık olduğu görülüyor. Fransa'da Premium pazara adanmış bir satış temsilcisine sahip olan Duran Doğan, bu segmentteki konumunu güçlendirmektedir. Şirket ayrıca, özellikle uluslararası ve çok sahalı müşterilere yönelik olarak Avrupa'daki LGR Ambalaj statüsünü de güçlendirmektedir.

8. Kingsailor kardeş verdiğin linkin tümünü türkçeye çevirdik...çıkan bilgiler bunlardır...

Sayfa 252/653 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •