Sayfa 404/653 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Herkese iyi bayramlar evet bilanço sonrası geçen seferki gibi bi panik havası yaptırmak istediler ama istedikleri olmadı kendileri hariç satıcı olmayınca ilk gün fazla basamayip biraz mal kaptırdılar perşembe günü seans açılınca bakalım gene aynı aşa baskilayıp makinaları tetiklemeyemi çalışacaklar göreceğiz gerçi yabancıda çok bi mal yok.. ytd..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

İyi geceler,
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...03#post3374803

3 aylıklar açıklanmadan eklediğim tahmin tablosu solda
    3 ve 6 aylıklar reel, 9 ve 12 aylıklar tahmini olarak sağ tarafta yer almakta.
    Karşılaştırma yapmanız amacıyla ekledim.Eksik ve yanlışları görürseniz uyarınız lütfen.
    Bu çalışma tamamı ile bir tahmindir.
    Bol kazançlar dilerim.

BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sn Amazon,

Siz bu şirketin genel kurul tutanakları, faaliyet raporu ve mali tablolarını okudunuz mu? diye sormuştum. Cevabınızı göremedim.
    Sosyal medyada çıkan tüm yazıları okumanız hayranlık uyandırıcı olmak ile birlikte böyle bir veri tabanı yönetmeniz çok zor olsa gerek. Sizi bu konuda tebrik ediyorum.

Ancak gameover üstadımın söylediği üzere, yeni üye olmanız ve bu şirket hakkında yönetişim sıkıntısı dile getirmeniz maalesef düşündürücü geliyor. Çünkü bu şirket yabancı ortaklı ve tüm süreç yönetimleri tek elden ana ortak'ın grup şirketleri ile yönetilmektedir. Bu kapsamda muhasebe ilkeleri kapsamında şirketin dönemsel bilançoları yerine yolculuğuna bakmanız daha kolay olacaktır. Daha önce hiç sermaye piyasası yatırımı ya da ortaklık yatırımı yaptınız mı bilmiyorum ama genel yönetim giderleri ya da yönetim giderlerini hem sektördeki hemde uluslarlar arası benzerlerine göre uyarladığımızda çalışan başına verimliliği oldukça üst seviyede çıkıyor. Bu çalışmayı sizin uyarınız sonrası yaptım.

Sizden tüm forum üyeleri adına ricam görüşlerinizi sayısal verilerle desteklemenizdir. Aksi durumda yanlış ve yönetilmesi zor bir itibarınız olacaktır.
     Alıntı Originally Posted by amazon Yazıyı Oku
    Evet hepsini okudum.Bir suredir yıllardır takip ettiğim bir kağıt. Hisseyi karalamıyorum fakat son iki yıldır hisse fiyatlarını da inceledim.Detaylara ve rakamları tekrar etmeye gerek yok. Faaliyet raporu ve malı tablolar herkese açık ve ben de inceledim. Bircok yönden olumlu bir tablo fakat bu hasılat vb rakamların sonucunda daha iyi olabilirdi. Muhtemelen yükseliş trendi da devam edecek. Öncelikle beklentileri karşılayamayan bilanço sonucu satışlar bittikten sonra. Ben sadece yönetime güvenmiyorum. Onlar istemezlerse uzun zaman bilançoya istedikleri gibi aciklarlar. Ayrıca ben de mali musavirim .Bir çok mükellefin gerçek gelirlerini beyan ettiğini mi düşünüyorsunuz?

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu hasılat vb rakamların sonucunda daha iyi sonuç ne olabilirdi?
    Beklentileri karşılayamayan bilanço sonucu demişsiniz. Piyasa analistleri ya da biz yatırımcılar tarafından oluşturulmuş bir piyasa beklentisi var mıydı?
    Yönetimine güvenmemenizdeki somut gerekçe nedir?

Sorunuza cevap vereyim.
    Evet bir çok mükellefin gerçek gelirlerini beyan ettiğini düşünüyorum. Eğer durdo'da gerçek gelir gösterilmiyor diye bir görüşünüz var ise özel denetçi talebi ile gidemez misiniz?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by POLARIS Yazıyı Oku
    İyi geceler,
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...03#post3374803

3 aylıklar açıklanmadan eklediğim tahmin tablosu solda
    3 ve 6 aylıklar reel, 9 ve 12 aylıklar tahmini olarak sağ tarafta yer almakta.
    Karşılaştırma yapmanız amacıyla ekledim.Eksik ve yanlışları görürseniz uyarınız lütfen.
    Bu çalışma tamamı ile bir tahmindir.
    Bol kazançlar dilerim.

Bu rakamların hepsi yanlış.1 çeyreğe bakın anlarsınız. Neye göre tahmin ettiniz anlmadim☺

Alıntı Originally Posted by Traderix Yazıyı Oku
    Bu rakamların hepsi yanlış.1 çeyreğe bakın anlarsınız. Neye göre tahmin ettiniz anlmadim☺
    Sayın Traderix merhaba,
    Yukarıda açıklama var.
    Veriler KAP'tan alınıyor.
    Yanlış olan yerlerini belirtirmisiniz?

Bol kazançlar dilerim.
    BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

6. 9 agustos yolda oldugum icin paylasamadim yorum yapmiycam sizlerin takdirine birakiyorum

https://i.hizliresim.com/LvDZ41.png

7. AŞAĞIDAKİ LİSTEDEN DURDONUN FİRMADEĞİERİ İLE PİYASA DEĞERİ ARASINDAKİ FARKA BAKMANIZ
    ŞİRKETİN GELECEĞİ İÇİN YETERLİ BİLGİYİ VERİYOR DİYE DÜŞÜNÜYOURUM
    https://www.sekeryatirim.com.tr/Aras...et-karlari.pdf

8.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    AŞAĞIDAKİ LİSTEDEN DURDONUN FİRMADEĞİERİ İLE PİYASA DEĞERİ ARASINDAKİ FARKA BAKMANIZ
    ŞİRKETİN GELECEĞİ İÇİN YETERLİ BİLGİYİ VERİYOR DİYE DÜŞÜNÜYOURUM
    https://www.sekeryatirim.com.tr/Aras...et-karlari.pdf
    sayın cıgercı lısteye bakarsak suankı degerının 2 katı olması gerekıyor kı fırma degerını yakalasın...

Sayfa 404/653 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •