Sayfa 480/653 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Sayin cigerci kagida olan tutkunuz takdire sayan. Kagit tarihi zirvesinde 3 gun kaldi geri bile gelemedi dogru duzgun ama mutsuzdunuz. Suan 21.10 olmus geri gelme diorsunuz

Birakin nolursa olsun. Eski bir yatirimci dostumuzsunuz. Burda kalsa jolur geri gelse ne olur. Bilancolarimiz gelince insallah 22-25 bandinda bir fiyat hedefi cikacak. Ilk ceyrekde dahada yukarilari insallah. Yaslanalim izleyelim. 2021-2022 de bakalim kac olmus. Yormayin kendinizi. Karda oturmak zordur anlik
    Hareketler yanlis yaptirir. Haziranda genel kurul cikisi bogazda baliklar benden. Sevgiler

Sent from my iPhone using hisse.net

2. O kadar çok ümitlenmeyin sayın ortak. Bunların insanın hevesini, sevincini kursağında koymasını iyi bilirler. İnanmazsanız yarın görürsünüz.
    Balık konusu mükemmel bir fikir.

3. Fabrika ziyareti ile ilgili Yaşar hocanın düşüncelerini merak edenler için;

https://twitter.com/yasaryildirimFK/...228680719?s=19

4.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    O kadar çok ümitlenmeyin sayın ortak. Bunların insanın hevesini, sevincini kursağında koymasını iyi bilirler. İnanmazsanız yarın görürsünüz.
    Acikcasi fiyatin ne olduguna cok bakmiyorum desem!! Sirket buyusun karlilik artsin borclar azalsin yeter. Fiyat zaten yerine gelir. Herkes 3 3.5 tan geliyor 6 ayda 6ya katladi diyor. Ben diyorum ki 12 idi olmasi gereken deger 6 ay once. Zaten 12 lere geldiginde bir dinlendi bir sure. Ozaman degerine gelmisti sadece,,prim yapmamisti. Simdi ise 12 aylik bilancoyu aliyorlar. Hatta belki biraz daha uzun vadeyi fiyatlayack bilmiyoruz gorecegiz. 12 aylikta 260-270 mio arasi ciro 13-15% civari bir net esas faaliyet marji zaten 25 leri hedef yapar. Oyuzden yarin ne olacagi cok onemli degil diye dusunuyorum. 2020 ler bizimdir. Sevgiler

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arkadaşlar günaydın, maşallah demeyi unutmayalım lütfen

6. Günaydın,

Haber beklenen bir haberdi, ömerlide ki şubemize çok yakın araçla 5 dk ve oradan da farkı yok. Depodan bozma bir yer daha 5 yıllık kiralanmış açık konuşmak gerekirse kanal istanbul sürecini ciddileşmesi sonrası bu kararlarında vazgeçileceği ve farklı bir çözüm üretileceğini düşünmüştüm yine küçük düşündüler.3 ayrı fabrika demek operasyonel maliyet demek ,zaman kaybı demek büyüme dersek tamam büyüyoruz.

Bu firma sağda solda depoları kiralayarak ayakta durmayı hakedecek bir firma değil ama yöneticiler böyle geçici çözüm bulmuş, bizde izlemeye devam edeceğiz. Kanal istanbul gerçekten yapılabilirse istanbul durdoya dar gelir ve artık kendine modern bir tesis şöyle kendi enerjisini üreten doğaya ve çevreye saygılı buna çok dikkat ederler çünkü güzel yeni bir fabrikayı kuracaktır. Şuan da hakediyordu ama neyse.

Duran ofsetin eski günlere dönmesi dileğiyle hayırlı olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    O kadar çok ümitlenmeyin sayın ortak. Bunların insanın hevesini, sevincini kursağında koymasını iyi bilirler. İnanmazsanız yarın görürsünüz.
    Güzel düşünceleriniz için teşekkürler. Ama ben hala bugünde görüleceği üzere milletin sevincinin içine edeceklerini düşünüyorum. Daha önceki yıllarda olduğu gibi. Tarih tekerrürden ibarettir. Fazla sevinip umutlanmayın.

8.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Güzel düşünceleriniz için teşekkürler. Ama ben hala bugünde görüleceği üzere milletin sevincinin içine edeceklerini düşünüyorum. Daha önceki yıllarda olduğu gibi. Tarih tekerrürden ibarettir. Fazla sevinip umutlanmayın.
    Hocam ben anladım seni sen malı 19 lardan verdin şuan elinde kalmadı şimdi geri gelecek düşüncesiyle bekliyorsun pişman olmadan bin tekrr trene derim. İsmail hocam kanal istanbul mart gibi baslıycak sanırım ama uzun soluklu bir iş durdo o süre içersinde kendine güzel bir yet mutlaka inşaa edecektir. Patronlar günlük düşünen birileri değil sizde cok iyi biliyorsunuz. Bunun hesabı mutlaka yapılmıştır

Sayfa 480/653 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •