Special Days Image
Sayfa 499/653 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Durdo neden bu kadar düştü bilen bir üstad cevaplarsa sevinirim

2. 1- döviz bazlı bilanço ihracat oranı %80-85 olmadan açıklanmıyormuş
    2-Artan maliyetler makine ile ilgisi yok tamamen ülkenin ekonomisi ve global ekonomi
    3-Genel yönetim giderleri aslında normal diyorlar Lgr danışmanlık olayı sadece ortak gözüyle bakmayın başka çalışmalarımızda oluyor dediler
    4-Kambiyo zararı ödenen fabrika döviz ve yeni yapılan yatırımlar sonucta döviz geliri olsada yatırımlarda döviz oldugu ıcın o konuya çok takılmamak gerektigini çünkü onları etkilemiyormuş
    5-Faaliyet karı döviz endeksli bu yıl stabil gittiği için faaliyet karı çok yüksek olmayabilir 2018 göre dedi 2018 son çeyrekte dövizin etkisi var yani
    6-Yeni yer kısmetse Mayıs-Haziranda hazır şuan için TEKÇATI düşünmüyorlar fakat maliyetler tartılıp ileride TEKÇATI bizde istiyoruz dediler
    7-Bu yıl yatırımcılardan talep geldiği için TEMETTÜ olayı değerlendirilecek büyük ihtimal olur benim düşüncem
    8-Ciro onlarından beklentinin altında gelmiş ama diyor 2 senedir global anlamda olan durgunluga göre çok iyi

Kısacası dünya ekonomisi çok iyi değilken yatırım yapan ve kendisini devamlı geliştirmek istemesi 👏hakediyor . PATRONLAR şirket daha iyi olması için bütün eleştileri dikkate alıyorlarmış kafa olarak çok iyiler👍

3.  Alıntı Originally Posted by sezar Yazıyı Oku
    Durdo neden bu kadar düştü bilen bir üstad cevaplarsa sevinirim
    yüce sezar, düşmek de çıkmak da göreceli kavramlar.
    kişinin kendi maliyeti ve dolayısıyla risk algısıyla ilgili.

sorunuza verilecek yanıtlar ise yanıtı verenin bakış açısıyla olacak. sizi yanıltabilir, yanlışa sürükleyebilir.
    bence cevabı kendinizde arayın.

4. çok güzel bir atasözü paylaşıyorum.''Ağacı kurt, insanı dert yer.'' sattıklarını yerine koymazsan dertten gidersin gedikteki hocam...

5. maşallah ziyaretçi sayımız hiç düşmüyor. Sinsi sinsi yazıları okuyup satranç oynayan kişiliği bozuk bir grup var. Benim gözümde bu tarz insanların TERORİST ten farkı yok malesef. TERORİST=ZİYARETÇİ

6. dddd.jpg
    yanlış mı görüyorum sağ aşagı daralan kama formasyonu değilmi bu?

7. sn. durdocu,
    kama keskin ama görüneni bugün biraz hissettik

Eski sağlam bildiğimiz durdo yerını hemen dusen kagıtlar gıbı olmus umarım yenıden toparlanma şansı olsun

Sayfa 499/653 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •