Sayfa 554/653 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Durdo sevabına mı çalılıyor, olayı nedir acaba )

2. Ramazan bayramınızı en içten duygularımla kutlar sağlıklı günler dilerim Sevgili Durdo yatırımcı dostlarım. Durdo bu dönem böyle sadece(Dönemsellik her zaman böyleydi), yatırımlar bitmek üzere daha Yaldız Makinesi ve glossandgreen gelecek. İner çıkar moralimizi kimse bozmasın ve lütfen kağıdımızı kötülemeye çalışan arkadaşlar; beğenmiyorsan sat kardeşim bize ne. Tekkeyi bekleyen çorbayı her zaman içer kesinlikle YTD

3. Bayraminiz kutlu olsun,sağlik olsun mutluluk olsun gerisi gelir arkasindan.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Bayraminiz kutlu olsun,sağlik olsun mutluluk olsun gerisi gelir arkasindan.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Herkesin bayramı mübarek olsun
    Durdo bu üstad demişti bilanço golü yedik olsun Biz burdayız

5.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Bana yetecek kadar...size anlatmak gibi bir sorumlulugum mu varmış )
    Sizinle polemiğe girmem..24tl ye degip 16 tl nin biraz ustunde şuan...gelecek 3ceyrekten sonra nereye gelir ..

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2 sene once 3.45 idi simdi 16.5!! Ben de merak ediyorum 2-3 ceyrek sonra ne olur?!

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    İner çıkar moralimizi kimse bozmasın ve lütfen kağıdımızı kötülemeye çalışan arkadaşlar; beğenmiyorsan sat kardeşim bize ne.
    Başka topiclerde de gördüm sizin de bu düşünce yapısından kurtulmanız şart. Burası bir forum ve hisseyi güzelleyenler olduğu kadar kötüleyenler de olacaktır. Herkes yazılanları değerlendirip hangisini dikkate alacağına kendisi karar verir.

Yazdıklarından dolayı kimsenin kimseye posta koyma hakkı yok. Birisi de size beğeniyorsan beğen bize ne diyebilir.

7. tüm ortaklara iyi bayramlar dilerim..
    Al - Sat - Tut tavsiyesi içermez.

8.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Başka topiclerde de gördüm sizin de bu düşünce yapısından kurtulmanız şart. Burası bir forum ve hisseyi güzelleyenler olduğu kadar kötüleyenler de olacaktır. Herkes yazılanları değerlendirip hangisini dikkate alacağına kendisi karar verir.

Yazdıklarından dolayı kimsenin kimseye posta koyma hakkı yok. Birisi de size beğeniyorsan beğen bize ne diyebilir.
    Tabiki isteyen istediğini yazar ve hele ki siz durdoyu beğenmediğinizi belirtirseniz çok mutlu olurum kendi adıma. Acsel de pahalı dedikçe 3 tavan yapmıştı. İyi bayramlar diliyorum. YTD

Sayfa 554/653 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •