Sayfa 452/653 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Cemts'ta gedik 2.579.331 lotu sattı kağıt uçtu
    durdoda anadolu şu elindeki 51.000 lotu
    verse de durdo uçsa
    Sayın ciğerci bu anadoluya ne karın ağrınız var çözemedim mayıs ayindada 6.80 den anadolu alırken bu anadolu satmadan gitmez demiştiniz kağıt 15 lira oldu çoğu kişi 7.5 tan gene düşecek diye temmuz ayında malını satarken belki bunların içind e sizde varsınız anadolu alıma devam etti bu hafta tahtaya bu hareketleri yaptıran arkadaş tahtayı 25 liraya çekerse o zaman anadolu dökülür belki..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

2. aldığım günden beri düşüyor iyice can sıkmaya başladı. endeks 2 2 çıkıyor biz 2 2 düşüyoruz. Ne diyorsunuz toparlar mı

An itibari ile

Aktif Alışlar 22.766
    Aktif satışlar 14.643

Bu kadar primden sonra bile olumlu görünüyor, sanki bir atak daha beklenebilir.

Yatırım tavsiyesi değil tahmine dayalı yorumdur.

4. bilmediğim için soruyorum. Şimdi Tire dikkatımı çekti oda ambalaj sanayi ve bu aralar çok ivmeli gidiyor. Bu iki hisse arasında ne fark var? piyasa değeri olarak yada alınabilirlik olarak hangisi daha önde duruyor?

5. Durdonun şu anda fiyatının 12 veya 22 olması önemli değil. Önemli olan buralardan mal kapmak. Seneye bu zamanlardan sonra her çeyrek 100.000 milyon ciro yaptığında o zaman gerçek fiyatı ortaya çıkar. Tabi o zaman piyasada alınacak mal bulunursa😀😃😉. Piyasada satılık mal kalırsa. Tabiki o zaman olan tavanlar da FAKE değil gerçek olur.

6.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Durdonun şu anda fiyatının 12 veya 22 olması önemli değil. Önemli olan buralardan mal kapmak. Seneye bu zamanlardan sonra her çeyrek 100.000 milyon ciro yaptığında o zaman gerçek fiyatı ortaya çıkar. Tabi o zaman piyasada alınacak mal bulunursa������. Piyasada satılık mal kalırsa. Tabiki o zaman olan tavanlar da FAKE değil gerçek olur.
    peki kısa vade için düşünceniz nedir? Buralardan mal kapalım diye yüksekten aldık sanırım 14 den. Bence önemli olan uygun fiyattan alıp sabırla beklemek. Ama ben sanırım pahalı aldım

7. bu nasıl tahta yahu bi eksi 2 bi artı 2 yüzde 4 fark bu kadar kolay mı oynar

8.  Alıntı Originally Posted by nrcnft Yazıyı Oku
    bu nasıl tahta yahu bi eksi 2 bi artı 2 yüzde 4 fark bu kadar kolay mı oynar
    biz hissemizden memnunuz
    hatta biraz daha torbaya atmak için
    düşmesine bile razıyız
    sorun yok
    acelemiz hiç yok

Sayfa 452/653 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz