Sayfa 443/653 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Kaçırmışım tekrar teşekkürler. 2020 için arayışlarınız var mı?
    eğer arayışınız yoksa siz tam bir borsacı değilsiniz demektir...her zaman fırsatım oldukça araştırıyorum ama şu ana kadar yeni bir hisse bulamadım...ama şu anda elimdeki karel hissesinin çıkış potansiyeli yüksektir ..o yüzden de elimizdekinden maxsimum fayda sağlamak gerekiyor...piyasa kaliteli hisse çok ama bizim amacımız her zaman potansiyeli en yüksek olan hisseleri bulmak olmalıdır..

gelen bilançoların bir kısmına baktım ne yazık ki çoğu dökülüyor...o yüzden de ne yazık ki yeni bir hisseyi bulmuş değilim...bulursam zaten herkesin haberi olacak...aldığım hisseye çok yorum yaparım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sn Keko,
    Eğer laf ediyorlarsa sizde tek lot alın dursun kenarda
    1 tane zaten var takip için... ama bu lot milleti susturur mu bilemem...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. 2019 yılı ilk çeyrek için 75 milyon ciro ,bu cironun 30 milyonu yurtiçi ,45 milyonu yurtdışı dediğimi hatırlıyorum ki şimdi geçmiş arşivlere baktım o yorumumu da gördüm...son gelen bilançoya baktığımda cironun 74 milyon olduğunu gördüm...yalnız geçmişteki kar beklentilerimi arşivden bulamadım...hafızamın tazelenmesi açısından görmek istiyordum ama bir çok hissenin temel analizini yapınca rakamlar birbirine karışıyor....o yüzden de sağlıklı bir bilgi kafada kalmıyor..

ama çift rakamları her zaman durdoya layık görüyordum...bu rakamı görmek size nasip olmuş dostlar...ben hayrını görün diyorum..başarılarınızın da devamını dilerim..

4. Keko yazdığından beri kağıdımız düşüyor (şaka tabi) TOTEM olsun diye yazdım, bol kazançlar

dURdo

Toparlanma umudu varmı gunlerdir düşüyor grafik atan olurmu

6. Kâr realizasyonu yapmak isteyenler ve yeni dönemde potansiyel taşıdığını düşündükleri hisselere geçiş yapabiliyorlar. Kimi kurumlar da önceki dönemde olduğu gibi satıp hareketi görünce tekrar yukarıdan dönüş yapıyorlar hisseye. Bence açıkladığı bilançoya göre düzeltmeyi güzel aralıkta yapıyor. Ancak hissenin bugunünden ziyade geleceği önemli. Dolayısıyla biri gelir 20 bin lot satar. Biri gelir yarın 40.000 lot alır. GARANTİ mi? Değil tabii.

7. Sindirme süreci gayet doğal, bence daha çok bebek bir şirket durdo, sadece bolca zamana ihtiyacı var... İyi yönetilirse çok güzel günlerimiz olur...

8. Tahta dinlenmeye devam ediyor birileri veriyor ama çokta mal kaptırmakta istemiyor gedik tahtaya destek olmaya devam ediyor citi döküldü sayılır bakalım başka kimlerin sabrı tükenecek ytd.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

Sayfa 443/653 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •