Sayfa 310/653 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

Alıntı Originally Posted by POLARIS Yazıyı Oku
    Sayın Traderix,
    Teşekkür ederim.Sizin ve diğer arkadaşların görüş ve fikirleri benim için oldukça değerli. Okudukça tabloları tekrar tekrar gözden geçiriyorum. Size göre rakamların düşük olmasının nedeni şu,Türkiye ve Avrupa ekonomisinde daralma var.
    Enflasyon var. Bu rakamların içinde enflasyon farkları da var. Belkide biraz daha temkinli yaklaştığım için böyle olabilir.
    2019 maliyetlerin,kredi faizlerinin arttığı bir yıl. Ne kadar devam eder ilk ve sonraki dönemlerde göreceğiz. Borçlar az değil,dolayısı ile ilk dönem bilanço gelsin,rakamları tekrar karşılaştırıp revize edebiliriz.

Borsada fırsatlar bitmez.En iyiye yakınını iyi tahmin edebilirsem,vede iyi fiyatlardan alabilirsem,yeni fırsatların getireceği avantajda daha iyi olacaktır. Şu an araştırmadayız. Yarının nasıl olacağını kimse kestiremiyor. Belirsizlik çok şey götürüyor.
    O yüzden değer analizi yapıp likidasyon değeri-firma değeri-defter değeri daha iyi olanları arıyorum.Çok ucuz olması önemli değil ama çok sağlam olması önemli.

Esenlikler dilerim...

Durumu gözden geçirelim diye iki tabloyu yanyana koydum.Birde siz inceleyin.
    Eksik ve yanlışlar için lütfen uyarınız.

HEKTS ta böyle bir şey olmuştu. https://www.hisse.net/topluluk/showt...20#post3043320
    *** Yoldaki satışların Faturası Kanuna göre kesilmeyebiliyormuş.
    http://www.vergi.tc/makaleDetay/Mehm...4-1ff7791f940c
    Eğer öyle birşey varsa bir arkadaş paylaşabilirmi?
    BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by POLARIS Yazıyı Oku
    Durumu gözden geçirelim diye iki tabloyu yanyana koydum.Birde siz inceleyin.
    Eksik ve yanlışlar için lütfen uyarınız.

HEKTS ta böyle bir şey olmuştu. https://www.hisse.net/topluluk/showt...20#post3043320
    *** Yoldaki satışların Faturası Kanuna göre kesilmeyebiliyormuş.
    http://www.vergi.tc/makaleDetay/Mehm...4-1ff7791f940c
    Eğer öyle birşey varsa bir arkadaş paylaşabilirmi?
    Sirket tam acik konuşmiyor ama buna benzer bi sey diyor..

3. Bunların dini ,imani para. Menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yaparlar.ky ler umurunda olmaz bu alçakların. Hanı işler çok iyiydi. Şöyleydi böyleydi..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. unuttugumuz şu ortak hisse satış hikayesi vardı
    iki kere önümüze geldi neredeyse 2 hafta sonra cevap verildi yalandiye o zamanda çok sallandık

durdo gib firmalar günlük iş yapmazlar dönemsel farklar ani olmaz
    birde bu firma yabancı bir firma öyle bazı şeyler
    yanlız arkadaşlar bilançoda biraz aşırı bir gider yazma işlemi var gibi geldi
    bu kadar borçlu bir firma bu ciroyla net borç ödüyorsa
    borçlanma ihtiyacı azalıyorsa
    ilginç
    yanlız bu gibi işlemler varsa
    spk bilançosunda yapamazlar

4 aylık takas hareketlerine bakıldıgında 5 kurumda mallar toplanmış
    birmaldan çıkış bu hareketlerle biraz zor tavan yaparsın 2 kere oradan salarsın
    bu çıkışı teyiteder bu olmamış çarşanba günü bile ne varsa aldılar

5. Gecen çeyrek avrupa ya 34 milyon satış yapılırken bu çeyrek 18 milyon yapılmış... Tüm sebep bu..

6. Belkide hissede iki grup vardı. Fakat birini istemediler belki de. Belki de birisi dayanamadı. Belki de Bırakıp gidiyor diğeri de sessizce alıyordur malını. Unutmayın bu ülkede küçük aile şirketlerinde personel patron ne derse onu yapar. Dedim sizlere muhasebecileri çok tehlikeli diye.

7. yuh ya açılışa bak elinde olanlara Allah sabır versin. durdo sevdiğim kağıttı ama tüm güveni sarstı. son saniye durdo mu gedza mı kararsız kalmaştım gedza aldık hiç olmazsa zarara uğramadık ama tüm güvenimi sarstı durdo... İnşallah tez zamanda zararlar çıkar

8. sayın ciğerci belkileri bırakmak lazım. önümüzdeki fiili veriler ne ise ona göre yorum yaparsak bence daha iyi olur. mali veriler kötü mü ? ciro da ne kadar azalma var? bu soruların cevaplarına göre karar vermek bence en doğrusu. durdo da senelerdir değişen bir şey yok. 10 sene önce ne ise şimdi de o

Sayfa 310/653 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •