Sayfa 473/653 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. O malı kaptırdı dedikleriniz durumu kabullenmişler diye düşünüyorum. Güzel yorumlar yazılıyor hep.
    Ama sizin bahsettiğiniz bir kurum vardı sanırım onda kalmadi hic.

Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    Şirket ziyaretinden notlar;
    Yeni makinelerin yerleri hazır,
    Gloss&Green makinesi geldiğinde stokların oldugu bölüm başka taşınacak,
    Geçen sene alınan makinede 7 renk 2 lak basma özelligi varmış bir önceki makinede 2 lak çalışması için 2 sefer geçiş gerekiyormuş,
    Dolayısıyla her türlü maliyet ve zaman tasarrufu,
    Yeni gelenler bu büyük makinenin (büyük/küçük çalışabiliyor) yaptığının nispeten küçük ölçeklilerini yapacak. Bu iki makine ve gloss&green niş ürünler üretiyor. Dolayısıyla kâr marjına pozitif etkisi olacak. G&G de üretim safhasındaki fireler bile değerlendirilecek,
    Müşteri portföyü zaten geniş ve dünya büyükleri içinde bulunuyor ve bunların yeni makineler ile yeni siparişleri bekleniyor. Zaten makinelerin yatırım mantığı da bu. Hazır müşteri talebi.
    Şirket döviz masası gibi; Gbp ödemeye gbp hazırlanıp, gerekli gördüklerinde de euro ve diğer dövzlerle arbitraj. Dolayısıyla satışlar arttığı sürece %65 i "ki artması bekleniyor" ihracat olan bir şirketin bilançosunda görünen kambiyo zararı illüzyondur. Zaten her daim döviz girişi var.
    Operaayonel risk 10 puan azalmıs. Zeren hanımı begendigim kadar var bu konuda,
    Satış ve pazarlama ile ilgili LGR gözle görülür şekilde destek vermeye başlamış; Hem fuarlarda hem de yeni niş ürünlerde ddpack'a paslıyorlar,
    Dikran bey hiç durmuyor, ve her aşamada işe hakim.
    Bizlere sağolsunlar 3 saat kadar vakit ayırıp şirketin durumunu anlattılar. Yeni haberler geldikçe daha da dikkat çekilecektir şirkete. Bu arada yabancı yatırımcılara da sunumları olacak. Kendisine ve geleceğine inanmayan bir şirket böyle bir girişimde bulunmaz.
    Yatırımcı dostu olduklarını büyüme ertesi temettü politikası ile gösterecekler gibi görünüyor. Kârın %5 'ini bile dagıtsalar. Ilerisi için iyi niyetlerini temettü yatırımcısına da göstermiş olacaklar.
    Yaşar haklı bir serzenişte bulundu. "Abi insan daha detaylı anlatmaz mı böyle şirketi? Daha ucuzdan alırdık" diye. Ama o da bizden artık.
     Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Şuandaki mevcut yeri; İster satsınlar, isterse yeniden ekspertiz ile değerlendirme yaptırsınlar şirkete manyak bir katkısı olacak. Bu kesin. Her ne kadar aşağıdan mal kaptıran birileri bunu kabul etmesede bu inkar edilemez bir gerçektir.

2.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Şuandaki mevcut yeri; İster satsınlar, isterse yeniden ekspertiz ile değerlendirme yaptırsınlar şirkete manyak bir katkısı olacak. Bu kesin. Her ne kadar aşağıdan mal kaptıran birileri bunu kabul etmesede bu inkar edilemez bir gerçektir.
     Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Yerler yok arda bey, merkez fabrika kendi mallari sanirim kredisi 2021 de bitiyor depoya benzeyen yer ise kiralik.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by aalgun Yazıyı Oku
    O malı kaptırdı dedikleriniz durumu kabullenmişler diye düşünüyorum. Güzel yorumlar yazılıyor hep.
    Ama sizin bahsettiğiniz bir kurum vardı sanırım onda kalmadi hic.
    Onlar havlu atalı çok oldu, portföylerinde kalmadı diye biliyorum. Onlardan başka Pahalı artık diye satanlar da var diye biliyorum. Bırakınız satsınlar. Daha yabancı gelecek alıma belki. Tek sorun Allah korusun kağıdın geri gelmesi. Geri gelmediği sürece daha çok pişman olacaklar. 😀☺

3.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Onlar havlu atalı çok oldu, portföylerinde kalmadı diye biliyorum. Onlardan başka Pahalı artık diye satanlar da var diye biliyorum. Bırakınız satsınlar. Daha yabancı gelecek alıma belki. Tek sorun Allah korusun kağıdın geri gelmesi. Geri gelmediği sürece daha çok pişman olacaklar. 😀☺
    Herkesi bir arada görmek beni ayrıca mutlu etti kagıdın geri gelmesinden bahsetmişin hocam sana şunu soylim alıcanın en son youtubunu seyretmişindir kagıtta cok ucuz bir ülkeyiz geri gelme olasılıgı yok yaptırım olmadıgı surece

4. Ismail bey alıntı yapamadım. Pek bilmiyorum forumun ozelliklerini. Boyle gonderiyorum

Yerleri derken; mallara degil, kişilere ithafen kullanmistim. Yanlis anlasilmis. Sanirim o kiralik yeri ( sizin begenmediginiz) degistirecekler.

5. Arda hocam gecen seneden berı yabancılar durdo hakkında bir calısmaları oldugunu bılıyorum ama bır aracı kurum paylasım yapmadı neyi bekliyorlar

6. 40 olmasını

7. Sn. aalgun,

Sizleri diğer gözdeniz ALCTL topiğinde de görmek isteriz

8. Uğrar bir çayınızı içerim

Sayfa 473/653 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz