Sayfa 349/653 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. 5.39 toplan işlemlerler den yapılmış
    şuanki işlem fiyatının yüzde 30 üzeri

Alıntı Originally Posted by ÇIRAK Yazıyı Oku
    5.39 toplan işlemlerler den yapılmış
    şuanki işlem fiyatının yüzde 30 üzeri
    o zaman durdo en azından 5 civarı olması gerekmezmi

3. 3.50 yada 3.70 aralıgına gelirse tekrar alım başlar çünkü esas çıkış yeri bu seviyelerdi .tahminim burayı gösterecekler sonra tekrar ateş edecek bir daha geri gelmemek üzere 10 tl dogru yolculuk başlayacak .ytd

4. 4.10 li rakamlar bence dip, başka düşmez. Kısa vadede (1-2 ay ) 6 tl, yıl sonu gibi de 10 TL civarında bekliyorum.

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Sittin sene toparlıyamaz kendini takaslardan anladığım pyasaya 700 bin lot civarı mal verilmiş ilk sert düşüş ardından tepki yükselişi yaptığı gün o gün bugündür pyasaya mal yediriliyor kim bilir ne kadar bekleriz
    Arkadaşım ben satıp pişman olanlardanım. 7 leri görünce tabi.
    Fakat buralara düşünce fırsat görüp geri alım yaptım
    Çünkü bilanço da bir bozulma giremedim. Ancak beklentileri karşılamadığı da gerçek. Ben bunu da normal görüyorum. Gerçekten çok fena bir kriz var. Ben iki aydır restorant işletmeciliğine başladım. Düşünün ki krizden en son yeme içme sektörü etkilenir. Fiyatlarimiza geçen senenin fiyatlarının üzerine yüzde 8 koyabilir. Ancak girdi maliyetlerindeki artışlar malumunuz.
    Bu şartlar altında durdo gayet başarılı bilanço açıklamıştır. Bir de euro galiba yatirimdan kaynaklanan borcun finansallara eksi etkisi oldu.

Ayrıca bu arada gelen hisse alımlarını nasıl yorumluyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Arkadaşım ben satıp pişman olanlardanım. 7 leri görünce tabi.
    Fakat buralara düşünce fırsat görüp geri alım yaptım
    Çünkü bilanço da bir bozulma giremedim. Ancak beklentileri karşılamadığı da gerçek. Ben bunu da normal görüyorum. Gerçekten çok fena bir kriz var. Ben iki aydır restorant işletmeciliğine başladım. Düşünün ki krizden en son yeme içme sektörü etkilenir. Fiyatlarimiza geçen senenin fiyatlarının üzerine yüzde 8 koyabilir. Ancak girdi maliyetlerindeki artışlar malumunuz.
    Bu şartlar altında durdo gayet başarılı bilanço açıklamıştır. Bir de euro galiba yatirimdan kaynaklanan borcun finansallara eksi etkisi oldu.

Ayrıca bu arada gelen hisse alımlarını nasıl yorumluyorsunuz?
    Tahmin yapmak zor ama sanki haftalık kapanışı iyi olabilir gibi bi izlenim edindiriyor.

7. Arkadaşlar problem şu askinda; Satan büyük ortak LGR ,Alan küçük ortak .Büyük ortak neden satıyor önemli olan bu.Neyi beğenmedi acaba? Yönetim tarzını mi? Başka bir durum mu var acaba. Ya satışlarının ardı gelirse o zaman halimiz duman olur.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by tolga3838 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar problem şu askinda; Satan büyük ortak LGR ,Alan küçük ortak .Büyük ortak neden satıyor önemli olan bu.Neyi beğenmedi acaba? Yönetim tarzını mi? Başka bir durum mu var acaba. Ya satışlarının ardı gelirse o zaman halimiz duman olur.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cep to cep olayı var...
    Bilancoda bir bozulma var ancak %40 geri gelecek kadar abartilacak bir durum yok.
    Zira geçen seneye göre ciro artmış faaliyet karı artmış.böyle düşmesinin sebebi yatırımcılarının daha yüksek ve guzel bilanço beklemeleriydi. Hisse kendini yine toplayacaktir
    Lgr satışı belki bir ortaklık anlaşmasına dayalı olarak yapılmış bir satış olabilir.
    Yatırım tavsiyesi degildir

Sayfa 349/653 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •