Sayfa 647/653 İlkİlk ... 147547597637645646647648649 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 5,169 - 5,176 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

Rezalet bir temettü gelmiş. 50 tl.lik hisseye 0.72 kuruş. O da 4 taksitte yılın son çeyreğinde. Bin lotu olan 4 tane 180 tl temettü alacak.50 bin tl lik hisseye bunu uygun gormus yönetimdeki zevat .

Tabiki fiyat geri gelecek,çok normal bu yönetim zihniyetine.

Hisse BofA nın oyuncagi haline gelmiş durumda. Bir anda deliler gibi alıyor aniden satıyor, bir gün en iyi alıcı ertesi gün tam tersi.
    Bizim speğin de kafasını alt üst etti BofA .

Usd kuru seçimden önce 22 ler sonrasında da 24-26 lar konuşuluyor.

Akepe kazanirsa 35 lere kadar çıkar diyorlar(piyasada sosyal.medyadaki söylentiler?)çünkü bugünkü cb açıklamasına göre mevcut ekonomi politikalarına aynen devam edecekler .
    KK kazanırsa da faiz artacak.

%60 ihracatı olan durdo $ artışından nasıl etkilenir?
    İşte this is the question.
    Hammadde pahalı diye ters köşe mi yapar vs vs vs...
    Sorular çok da cevap yok
    SM-A505F cihazımdan
    hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. tarihinde ilkkez temettü veriyor durdo...gerçek borsa şirketi olma yolunda iyi adım miktarın önemi yok temettü vermeye başlaması önemli...tavan yaparak kutlasak çok daha güzel olacak bayram öncesi....bol şans.

3. Tarihinde ilk kez temettü veriyor olması bence de olumlu. Tahtada lot sayısı çok az bu yüzden tahtanın speğin tam kontrolünde olduğunu düşünüyorum. Daha ucuzdan daha fazla mala ihtiyacı var bence kısacası dökme peşinde gibi geliyor bana.

%186 bedelsiz haberi de etki yapmadiysa bizim hissenin speği BofA dan islem yapiyor demektir.

Lot arttırma kararı aldım.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Nasıl bir tahtacısı varmış beaaa

Birileri mi girmeyi deniyor acep...
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

6. Düşen Doğan Basım..Rezil ettin hisseyi spek

7.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    Rezalet bir temettü gelmiş. 50 tl.lik hisseye 0.72 kuruş. O da 4 taksitte yılın son çeyreğinde. Bin lotu olan 4 tane 180 tl temettü alacak.50 bin tl lik hisseye bunu uygun gormus yönetimdeki zevat .

Tabiki fiyat geri gelecek,çok normal bu yönetim zihniyetine.

Hisse BofA nın oyuncagi haline gelmiş durumda. Bir anda deliler gibi alıyor aniden satıyor, bir gün en iyi alıcı ertesi gün tam tersi.
    Bizim speğin de kafasını alt üst etti BofA .

Usd kuru seçimden önce 22 ler sonrasında da 24-26 lar konuşuluyor.

Akepe kazanirsa 35 lere kadar çıkar diyorlar(piyasada sosyal.medyadaki söylentiler?)çünkü bugünkü cb açıklamasına göre mevcut ekonomi politikalarına aynen devam edecekler .
    KK kazanırsa da faiz artacak.

%60 ihracatı olan durdo $ artışından nasıl etkilenir?
    İşte this is the question.
    Hammadde pahalı diye ters köşe mi yapar vs vs vs...
    Sorular çok da cevap yok
    SM-A505F cihazımdan
    hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bedelsiz vereceği için lot sayısı artacak ve temettü ona göre mi verilecek acaba?
    Öyleyse temettü neredeyse 0,72*3 demek oluyor

Temettü tarihinden önce bölünürse evet.
    Ancak henüz spk ya bedelsiz için muracaat yok.Mayis 15 en geç başvururlar.cevqp da ortalama 30 is gününde geliyor.bu da 1 temmuz yapar.ondan sonra canları ne zaman isterse bolerler.
    Bu hissede bedelsiz,temettü den ziyade önemli olan yabanci ortaklığı ki guven verir,ihracatçı olması ki kurdan pek etkilenmez,yenilikçi ar-ge ci olması ve daimi ürün yapması ,cola dan ilaca kozmetikten içki ambalajlarına kadar .
    Kötü olan ise bir spek hălā mal toplayamadi galiba.
    Cok beğendiğim ve yorumlarına saygı duyduğum sn Mehmet Aşçıoglu oğlu hisse 50 küfsürlerde iken 45 lere yanılıp ta gelirse alım fırsatı verir demişti,Ben de uzun vadeli olarak bugün alış yazdım yine.
    Şahsi fikrim.mizrak çuvala sığmayacak, ikinci bir alcar,ercb ,arase hatta cimsa olacak.
    Portföyünün yarısı durdo yarısı usd benim.
    Asla ytd.
    Bu arada takasta hiçbir şekilde oranı %001 bile değişmeyen bizim menkul kıymetler var.%47.47 oranında durdo var elinde ve bu % sabit.
    Buna dikkat edin
     Alıntı Originally Posted by Shiva Yazıyı Oku
    Bedelsiz vereceği için lot sayısı artacak ve temettü ona göre mi verilecek acaba?
    Öyleyse temettü neredeyse 0,72*3 demek oluyor
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 647/653 İlkİlk ... 147547597637645646647648649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •