Sayfa 414/653 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Anladigim kadari ile aldigini saga sola virmanliyor, takasta sanki bi tuhaflik var gun ici bakariz yine bugun 8 tl de olan satici yarin olmayacak tahtada sorun yapilacak bi durum degil.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İsmail bey ben anlık izleyemiyorum. Belki son saniye yazılmış bir satıştır. Hem satışa yazmak önemli değil önemli olan satışa yazılan malı kapabilmek, kaldırabilmek diye düşünüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Anladigim kadari ile aldigini saga sola virmanliyor, takasta sanki bi tuhaflik var gun ici bakariz yine bugun 8 tl de olan satici yarin olmayacak tahtada sorun yapilacak bi durum degil.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    biraz kesın bır dıl kullanmışım düzeltme gereği duydum, bazen tahtalarda düz rakamlarda boyle satışlar olur ilerde 9 tl dede görebiliriz sadece tahmin olduğunu belirtmek isterim
    Mesajları şimdi gördüm. Her zaman dediğim gibi fiyatın pek bir önemi yok, önemlli olan değer...
    Paylaşımlar için teşekkür ederim.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. Bugünkü işlemler

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

4. Bi kaç ay önce efoş 480 di, başka kıyak bi hissede 4.80 di bende ikisi arasında kalmıştım. Bunun temettüsüyle hangisini alayım diye, tabiki göz kamaştıran verilerinden dolayı gittim yine efoş aldım. Bu hala 480, diğeri ise 8.00 li rakamlarda... Nasıl yatırım yapmışım ama ))

5. Yanlış oldu orriler )

Unhappy

Yaklasık 6 ay kadar önce satıp çıkmış olduğum durdo satış fiyatımın epey üzerinde satmış oldugum rakamın kalan sermayem ancak 3 te 1 ni almaya yetti buradan cıkıp diğer kağıtlarda sermayemin 3 d 2 sini malesef kaybettim kalanı geri buraya koydum inanırmısınız bu kağıt 17 lira olmalıki zararlarım çıksın çok üzgünüm..

7.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Yaklasık 6 ay kadar önce satıp çıkmış olduğum durdo satış fiyatımın epey üzerinde satmış oldugum rakamın kalan sermayem ancak 3 te 1 ni almaya yetti buradan cıkıp diğer kağıtlarda sermayemin 3 d 2 sini malesef kaybettim kalanı geri buraya koydum inanırmısınız bu kağıt 17 lira olmalıki zararlarım çıksın çok üzgünüm..
    Zararın neresinden dönersen kardır, hoşgeldin geriye 😀 daha çok gelenler olacak ✌

8.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Yaklasık 6 ay kadar önce neden satıp çıkmıştınız?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 414/653 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •