Special Days Image
Sayfa 394/653 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. ta.uk cigeri, ismail ve tolga kardaşlarım burdaki yazılarınızdan anladığım elinizdeki malı verdiniz.. şimdide düşsün die ağıt yakmanın anlamı nedir. hiç merak etmeyin alırsanız elinizde kalabilir almazsanızda arkadan el sallarsınız

2.  Alıntı Originally Posted by tolga3838 Yazıyı Oku
    Artık bilançoya kadar hissenin gideceğini sanmıyorum.. Çünkü hisseyi şişiren adamları kalmadi speklerin. Fiyatı da artıramazlar.Cunku ellerinde patlar.Olsa olsa kendileri alıp kendileri satarlar.Hacim yapıp hisse gidiyor süsü vereceklerdir.Inanlar alırlar ve ne yazık mi bence uzun zamanda onunla yatıp onunla kalkarlar.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tebrikler çözmüşsün olayı kendine göre. Ben şahsım adıma burdayım, zaman seni mi haklı göstercek göreceğiz. Aman daha da düşmeden elindekileri sat kurtul o zaman!

3. Böyle karşılıklı diyaloglara girmekten hoşlanmıyorum.Herkes kazanmak için alır satar.Ben de 3 yıldır bu hissedeyim.Uzun soluklu yatırımciyim.Düştükçe almaya devam edecegim.Ulke ve Dunya gundemine gore ilgilendigim kagitlardan alip satmaya devam edecegim Firmanin önemli hissedarlarından olmayı ve ilerde belki de söz sahibi olmayı hedefliyorum.Burada yazmaktan amacım ky lerin alıp satarken dikkatli olmasını belirtmek içindi.Hic bir zaman bir hisseye âşık olmamak gerekir.Fakat görüyorum ki çok kişi kısa vadede çok kazanç peşinde ve önerilerimiz işe yaramıyor.Kısa vadede risk çok fazla olmasına rağmen bu riske giriyorlar.Hedef fiyat belirlemiyorlar ve üç beş kat kârı hedefliyorlar. Tabi ki beni ilgilendirmez Ben hisseden bu yıl bir şey beklemiyorum.Fakat uzun vadede 15 TL 20 TL aralığını gorebilecegimizi düşünüyorum. Ve artık bundan sonra kesinlikle yazmayı da düşünmüyorum. Herkese başarılar diliyorum.

4. Trump: Türkiye ile ilgili durum karışık. EnsonHaber

5.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Trump: Türkiye ile ilgili durum karışık. EnsonHaber
    hocam sizinle ilgili de durumlar karışık sanırım, trump'ı boş verin
    bugünkü finansçı siz olabilir misiniz acaba diye düşündüm.
    zira hem elinde hisseniz var hem de oldukça kuşkulu yaklaşıyorsunuz.

6.  Alıntı Originally Posted by tolga3838 Yazıyı Oku
    Böyle karşılıklı diyaloglara girmekten hoşlanmıyorum.Herkes kazanmak için alır satar.Ben de 3 yıldır bu hissedeyim.Uzun soluklu yatırımciyim.Düştükçe almaya devam edecegim.Ulke ve Dunya gundemine gore ilgilendigim kagitlardan alip satmaya devam edecegim Firmanin önemli hissedarlarından olmayı ve ilerde belki de söz sahibi olmayı hedefliyorum.Burada yazmaktan amacım ky lerin alıp satarken dikkatli olmasını belirtmek içindi.Hic bir zaman bir hisseye âşık olmamak gerekir.Fakat görüyorum ki çok kişi kısa vadede çok kazanç peşinde ve önerilerimiz işe yaramıyor.Kısa vadede risk çok fazla olmasına rağmen bu riske giriyorlar.Hedef fiyat belirlemiyorlar ve üç beş kat kârı hedefliyorlar. Tabi ki beni ilgilendirmez Ben hisseden bu yıl bir şey beklemiyorum.Fakat uzun vadede 15 TL 20 TL aralığını gorebilecegimizi düşünüyorum. Ve artık bundan sonra kesinlikle yazmayı da düşünmüyorum. Herkese başarılar diliyorum.

sn tolga, siz mart başında 50bin lot satış yaptım diye yazmıştınız, hatta çocukların adına aldıklarımı da çıktım demiştiniz.
    daha sonradan aldığınızı yazdıysanız görmedim, kusura bakmayın.
    bu arada öğle civarı hissede pozisyonunuz yok diye anladım yazdıklarınızdan oysa 2 saat evvel 3 yıldır hissedeyim demişsiniz.
    pozisyon taşıyorsunuz ve düşerse arttırırım diyorsunuz öyleyse. mahsuru yoksa lot miktarı belirtmeksizin aydınlatır mısınız hissede olup olmadığınızı.

yazmaya devam edin lütfen,
    zaten burada yazan kaç kişi var.
    biz bize değerlendiririz durumları.

7. beyler sakin olun demiyorum çünkü burda öle spek yazılar varki milletin beyniyle alay ediyorlar. adam gecen seneki ciro demiş 77 gecen seneki ciro ocak-haziran toplamı 77 bu senenin ilk ceyrek cirosu 53 + ikinci ceyrek cirosunu da ekleyin. beklenti toplam ciroda 6 aylık bolumde yuzde %60 ustu artıs. ky nin küçük cerezlerle kandırmaya calısan cigeri beş para etmez cok ınsan var malesef

Sayfa 394/653 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •