Sayfa 500/653 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Eski sağlam bildiğimiz durdo yerını hemen dusen kagıtlar gıbı olmus umarım yenıden toparlanma şansı olsun
    yolumuz uzun, hasta ve yaşlı olanlarla uzun yola gıdılmez. Bize genç dinamik bilgili ve yatırımcı insanlar lazım biz yolumuzdayız ve kimseyide arkadan vurma niyetine girmedik girmeyizde. Şirketi bilen ve geleceğine inanan temmüttüsünü yiyecek yatırımcılarla yola devam ediyoruz.

Durdo

Rezilliğe bak endeks dünkü kayıplarını telafi ediyor kağıtlar hep + toparlanıyorlar durdo utanmasa neredeyse eksi yapacak 2 gündür normal olmayan abartılı lotlar satısa yazıyorlar zaten düşmüş kağıt yazık ya

3.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Rezilliğe bak endeks dünkü kayıplarını telafi ediyor kağıtlar hep + toparlanıyorlar durdo utanmasa neredeyse eksi yapacak 2 gündür normal olmayan abartılı lotlar satısa yazıyorlar zaten düşmüş kağıt yazık ya
    Hocam düştü dediniz gittim hisse fiyatına baktım. 18 civarındaymış. Geçen sene bugün 6,60 idi. Daha ne olsun...
    Yıllık bazda bakarsanız daha rahat ederseniz.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Adam haklı beyler alışta görmediğimiz lotlar bunlar. Ben bu olayı çoban ve sürü olayına benzetiyorum çobanın kim oldugunu anlamışınızdır. Verin bakalım sonunda kim gülecek.

5. Hubvc tavan yapmış gene derinliğe baktım vay anasını dedim. Durdonun hiçbir zaman görmediği bir derinlik var. Saadet zinciri çok iyi birde bize bak kendi aramızda kavga sen sattın ,niye sattın ,hani böyle konuşmamıştık , bizi kandırdın saçma sapan konuşmalar. Bir leyleğin ömrü tak taka tak la geçer aynı bizdeki bu malesef

6. Son dönemde CORONA virüsü ciddi anlamda yayılmaya başladı okuduğum bir makalede virüsün hava yoluyla değil temas yoluyla bulaşması Çin li firmaların başına dert açacağı benziyor. Çinli kağıt ambalaj üreticileri bu konuda çok büyük sıkıntı yaşayacak üretilen ürünleri tüketiciler ambalaja bakarak almaya başlamışlar. Bu Türkiye ambalaj sektörü için çok iyi çünkü bir çok global firma ambalaj konusunda türkiyenin kapasını çalmaya başlamışlar oradan kayacak siparişler ülkenin önde gelen firmaları işi kapacaklar. Artık herkes aldığı ürünün nereden geldiğine bakıyor malesef

Sayfa 500/653 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •