Sayfa 430/653 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hocam çift hanede duruyor. Daha ne yapsın. Ay başında maaş alınca yükseltiriz
     Alıntı Originally Posted by selim1907 Yazıyı Oku
    bugün en azından sabah yaptığı 10.85 zıplamasında kalmasını beklerdim ama tacirlerlerin sabahtan beri satış baskısı var
    Merak ettiğim için soruyorum. Bugün 12 ya da 9 kapaması size bir etkisi olacak mı?
    Kendi adıma lotum değişmediği için çok fark etmiyor. Bu nedenle fiyata pek takılmıyorum...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2. 9 kapatırsa benim lotum artar, hemen bulaşırım...

3.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Merak ettiğim için soruyorum. Bugün 12 ya da 9 kapaması size bir etkisi olacak mı?
    Kendi adıma lotum değişmediği için çok fark etmiyor. Bu nedenle fiyata pek takılmıyorum...
    Bana etkisi oluyor overalim artıyor 9 lira ile 12 lira arasında 3 lira farkla kredili oranım artıyor limitim daha fazla açılıyor ilave başka senetler almam için yer çıkıyor..

Bugünkü işlemler şöyle tacirler satışta aybasından buyana olan takasta tacirlerin malinda bi azalma yok yatirim fonlari 56 bin artida yani benim anladigim belirgin bir satıcı yok çoğu işlem biraz milleti dökmek için sağ cep sol cep gibi göźükuyor ..ytd.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

Esas olan hissenin hareketleri değil şirketin harekeleridir.
    Hissenin hareketleri sizi yanıltabilir. Şirket doğru yolda ise yani üretim ve satışlar büyüyorsa hisse hareketlerine bakıp enseyi karartmamak gerekir.

5. Son donemde o kadar dususler oldu ki, saglam durunca durdo onu satip diger kagitlarinda maliyet dusurmek isteyen yatirimcilar veya fonlarin satisi var. zor gunde dimdik ayakta duranda mi yoksa dustugu icin maliyet yapilmaya calisilan kagitta mi kalmak daha dogru?!! Cok yakinda cevabi aliriz dostlar hic merak etmeyin

Sent from my iPhone using hisse.net

Tahta kademe toaf değişik çoğu zaman kademeler arası 20 kuruş civarı boşluk olabiliyor 10 lira üzerinde tutunamadı hacim desen zayıf sanırım alıcıyı bulabilseler verirler kapanışlara yakın yukarı yapıyor ya aldanmamak lazım cuzi ufak lotlarla bilançolar ne zaman

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Tahta kademe toaf değişik çoğu zaman kademeler arası 20 kuruş civarı boşluk olabiliyor 10 lira üzerinde tutunamadı hacim desen zayıf sanırım alıcıyı bulabilseler verirler kapanışlara yakın yukarı yapıyor ya aldanmamak lazım cuzi ufak lotlarla bilançolar ne zaman
    Elinde 3 beş bin lot olsa satısa yazsan herhalde 1 hafta sürer şaka bir yana derlerya alırsın satamazsın tahtada öyle bir durum oluşmuş epey aşağı yazman gerekirki ancak gidebilsin sıkıntılı

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Elinde 3 beş bin lot olsa satısa yazsan herhalde 1 hafta sürer şaka bir yana derlerya alırsın satamazsın tahtada öyle bir durum oluşmuş epey aşağı yazman gerekirki ancak gidebilsin sıkıntılı
    Niye öyle düşündün? Ben 2000 verdim hemen gitti mesela. Bir kademede sattım.
    Hala elimizde epey mal tutuyoruz, sıkıntımız da yok çok şükür

Sayfa 430/653 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •