Sayfa 423/653 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by bysword1990 Yazıyı Oku
    ben senın gıbı çakalların pesındeyım durdoyla yatıp kalkmana gerek yok. Gecen senelerle bu senelerı karıstırma gecen sene 2018 dı bu sene 2019 degısen cok sey oldu cunku artık gerekıye gelmez
    Aferin doğru yoldasın o zaman...peşimi bırakma!

2. Bırı kendınce kagıdı bozarak cıkmaya calısıo oo kısı cıft hanelerden tekrar aramıza katılacak merak etmeyın kendını akıllı sanıyor suan

Alıntı Originally Posted by bysword1990 Yazıyı Oku
    Bırı kendınce kagıdı bozarak cıkmaya calısıo oo kısı cıft hanelerden tekrar aramıza katılacak merak etmeyın kendını akıllı sanıyor suan
    Kim ne yapıyor bilmiyorum ama ben şahsen çift haneye geçmekte tereddüt ettiğini görünce birkaç bin adet aldım, elinde epey olduğunu bildiğim bir arkadaşta bir kaç bin aldı.
    Maksat biz uzun süre buradayız bizden size mal yok beklemeyin mesajı vermekti. Buraları da okuduklarına eminim.

Benim bildiğim bir hisse spekülatif olarak yükselmişse yükseliş tepede yüksek işlem hacmi ile önce artı sonra ortalamaların altında kapanış ile son bulur. Kural değildir ama genelde böyle olur.

Durdo da spekülatif bir yükseliş olduğunu sanmıyorum. Zaten işlem hacmi de bunu desteklemiyor.
    Böyle burada devam ederse biraz daha almayı planlıyorum. Hele ki geri gelince gözlerim parlıyor ama pasif satış yazmıyorlar nedense.

4. Valla buralarda çok beleş geliyor bana, bende az bişi ilave yaptım... Bekliyom aşağılara düşermi falan diye ama tık yok...

5. Arkdaşlar portföyünüz %'de olarak ne kadarı ile Durdo taşıyorsunuz?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Arkdaşlar portföyünüz %'de olarak ne kadarı ile Durdo taşıyorsunuz?
    Yüzde 45 Durdo

7. bu tahtanın spegıne hayranım 3.5 dususunde mıllete sattırdı kotu kagıt gıbı sonra aldı yurudu

8.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    bu tahtanın spegıne hayranım 3.5 dususunde mıllete sattırdı kotu kagıt gıbı sonra aldı yurudu
    Kime sattırdı ki?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 423/653 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •