Sayfa 272/654 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Ölü kedi sıçrayışı yapabilir belli olmaz...
    Metehan bey tüyo mu alıyorsunjz biyerden🤣

2.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Metehan bey tüyo mu alıyorsunjz biyerden��
    Keşke alabilsem ama nerde Durdo nun kıymetini bir iki bilançoya anlıyacaklar....
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3. bilançoyu içindeyken karşılamak istediğim üç hisse var...birincisi durdo ,ikincisi karel üçüncüsü de blcyt dır..tabi bu hisselerin çok çıkmaması şartı ile...bu hisselerden iki tanesi iyi çıkıyorlar ama bir tanesi ise adeta yerinde çivilenmiş gibi..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. bu aralar gezgin oluverdik...karelden sonra bu sefer de fuul blcyt a geçtim...bakalım orda neler olacak ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu aralar gezgin oluverdik...karelden sonra bu sefer de fuul blcyt a geçtim...bakalım orda neler olacak ???
    Bu ne hız sn keko çok gezen çok bilir denir ama borsada biliyorsunuz çoğunlukla tersi oluyor...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Bu ne hız sn keko çok gezen çok bilir denir ama borsada biliyorsunuz çoğunlukla tersi oluyor...
    tecrübelerimi sınamak istiyorum....blcyt da 1,60-65 seviyelerinde bir dip sezinledim...endekste sıkıntı oluşmaz ise çıkmasını bekliyorum...2,00-2,50 seviyelerine çıkarsa iyi olur...temel ederi ise 3,00 civarlarıdır...

zaten ya durdoda yada karel de yada blcyt da bilançoyu karşılamak istiyordum....bakalım nasip hangisinde olacak ??

ben sizlere de karelde bulunan dostlara da vede blcyt daki dostlara da başarılar diliyorum..

7. Keko kardeş bir yerinde dur ben bilancosonrası yüklü aldım ve cıktım biliciden cünkü kur farkı yiyecek ve extra bir bilanco gözükmüyor ama ucuzhisse
    Cok zıplama karel ve durdo beklentisi yüksek hisse hem sağa sola yalpalDığın zaman güvensizlik yaratıyorsun güvenirliğin kalmıyor sana tavsiyem

8.  Alıntı Originally Posted by cobra Yazıyı Oku
    Keko kardeş bir yerinde dur ben bilancosonrası yüklü aldım ve cıktım biliciden cünkü kur farkı yiyecek ve extra bir bilanco gözükmüyor ama ucuzhisse
    Cok zıplama karel ve durdo beklentisi yüksek hisse hem sağa sola yalpalDığın zaman güvensizlik yaratıyorsun güvenirliğin kalmıyor sana tavsiyem
    ben kaliteli hisselerde bu aralar biraz gezmek istedim...karel ve durdonun potansiyeli güzeldir ama bana göre blcyt da onlardan aşağı değildir...blcyt ın özelikle azalan borçları ve buna bağlı azalan finansal giderleri su üstüne çıkacak ve buda net kar marjının yükselmesine neden olacaktır...benim gördüğüm kadarıyla potansiyeli durdo ve karel kadar vardır hatta daha fazla dahi olabilir...artan ciro ve karı görürsen sanırım sende bana hak vereceksindir...

kaliteli hisseler arasında geçişler yapmanın bir sakıncasını görmüyorum...biraz hava alıyorum ve bilgilerimi tazeliyorum...umarım bize değer veren arkadaşlar bunu yanlış anlayıp güven kaybı olarak görmüyorlardır...

Sayfa 272/654 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •