Sayfa 311/654 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. 4.80 güçlü destek bölgesi kolay kolay altına vereceklerini sanmıyorum. elindeki maldan olacaklarını biliyorlar. bir süre dengeye oturacağı fiyatı bulmak için çalışacak. elinde olanların anlık karar vermemesi gereken zamanlar. 4.80-535

2. ak iki gündür ne varsa satıyor. güveni sarsıldı adamın o kadar malın altına yattı tam ters köşü oldu...

3. tambir canyakma operasyonu

4 ayda geldigi yeri 24 saat de verdi

4.  Alıntı Originally Posted by ÇIRAK Yazıyı Oku
    tambir canyakma operasyonu

4 ayda geldigi yeri 24 saat de verdi
    dünkü düşüşü hadi anladım da bugünkü direk satış bence güven sarsılması... ak ne varsa boşaltıyor. pis oyunlar döndü bu tahtada...

ya istenmeyen birileri aldı vayya sen misin alan bi bilanço oyunu gümmm...

tek açıklaması bu bence.

5. zira bu oyunun aynısını tire de yaptılar. patronun istemediği bi grup mala girmiş. ilk önce makine durdurdum dedi. sonra bilançoyu bi bozdu. 2,50 dan indi 1,52 ye

6. kıymetli arkadaşlar , GENEL takas dağılımı atacak arkadaşımız varsa çok sevinirim ... şimdiden tekeürler

7. sadece büyük para sahipleri aldığı için çıkmıştı , çokta iddalıydı arakadaşlar bilanço için, üstüne birde yükselişi gören durdo aşığı ky.ler doluşunca öyle olmuştu.

8. Siz bu firmaları bakkal dükkanımı sanıyorsunuz hiçbiri faturasız çalışamaz çalışırsa çalınıyor demektir koca fabrika burası için makina kapattım diyecek hali yok kriz var ve borç var adamlar yüzde 30 ile borç ödüyor demek ki giden gelenden fazla rekabet çok bunu kabul edin sayın Kekonun dolduruşuyla hisseyi öylesine büyüttünüz ki şimdi bunun acısını yaşıyorsunuz yeni makina yeni makina ileri de sayın Keko gelir sattıklarını alır yine doldurmaya başlar yeni garibanları benzetir.

Sayfa 311/654 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •