Sayfa 313/653 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. aç kuduruklar malı nasıl alıyor kudurmuş aç lar

2.  Alıntı Originally Posted by ÇIRAK Yazıyı Oku
    aç kuduruklar malı nasıl alıyor kudurmuş aç lar
    ak ın satışları azalınca hisse biraz toparladı bakalım günsonu fiyat ne olacak ..
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

3.  Alıntı Originally Posted by ariesnet Yazıyı Oku
    4.80 güçlü destek bölgesi kolay kolay altına vereceklerini sanmıyorum. elindeki maldan olacaklarını biliyorlar. bir süre dengeye oturacağı fiyatı bulmak için çalışacak. elinde olanların anlık karar vermemesi gereken zamanlar. 4.80-535

Şimdilik senaryo işliyor. gün sonu en düşükten kapatmamalı. kapatacağını sanmıyorum.

4. alctl 34 milyon netaş 25 miyon zarar gönderdi alctl şuan için %7 netaş %0.9 ekside peki durdo ne yaptı 420 bin zarara %32 aşaya geldi burda en büyük sebep bana göre ak ın satışlarıydı son 20 dakka ak satışı kesti hisse toparlamaya başladı .. ytd.
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

5.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    Siz bu firmaları bakkal dükkanımı sanıyorsunuz hiçbiri faturasız çalışamaz çalışırsa çalınıyor demektir koca fabrika burası için makina kapattım diyecek hali yok kriz var ve borç var adamlar yüzde 30 ile borç ödüyor demek ki giden gelenden fazla rekabet çok bunu kabul edin sayın Kekonun dolduruşuyla hisseyi öylesine büyüttünüz ki şimdi bunun acısını yaşıyorsunuz yeni makina yeni makina ileri de sayın Keko gelir sattıklarını alır yine doldurmaya başlar yeni garibanları benzetir.
    şirket son iki üç çeyrektir çok iyi bilanço yolluyordu dostum...2018 yılı son çeyrekte tüm diğer çeyreklerin 4,5 milyon zararını da telafi edip 14,5 milyon da kar etti..hakkını yemeyelim...şimdi ise kimsenin beklemediği bir bilançoyu yolladılar...durum bundan ibarettir...

burada herkesin ortak görüşü durdonun 4-8,5 milyon aralığında kar yapacağı idi...kimse buraya gelip de zarar edecek demedi...eğer beklenen bilanço gelseydi o vakit de burda herkes çift rakamları haklı olarak konuşacaktı...

bu bilançoyu ben de dahil kimse tahmin edemedi..ihracatın 43 milyonlardan bu seviyelere düşebileceğini kimse tahmin etmedi..hala da inanılması zor bir olay var karşımızda...arkadaşların deyişi ile bir kayış da olabilir...yoksa ihracatın bu denli düşmesini kimse açıklayamaz...

bu bilanço bir operasyon da olabilir..birilerini dökmek için de yollanmış olabilir...ben de tam olarak anlam veremedim...

hisseler çıkacağı için ben giriyorum yoksa ben girdiğim için hisseler çıkıyor değil..iş bende bitse şu anda girdiğim blcyt hissesini 2,00 ların üzerine taşırdım...ama benim elimde değildir..hisselerin dinamiği ne ise ona göre hareket ediyorlar..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. günlükte güzel kar bıraktı. teşekkürler..

akşama yine bakarız. ucuzluk var mı?

7. Endeks kuvvetli düşüş gösterip dolar hareketi olursa ilk düşen hisselerden olur.

8. tarihinde böyle haçim yapmış mı acaba ******** ....
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 313/653 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •