Sayfa 447/653 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    tüm temennimiz budur, zaten çöp kağıtlar gitti, sıra neden bizim olmasın?

valla ben bu hissede yeni sayılırım yaklaşık 6 aydır taşıyorum. Paylaştığım grafik hissenin kısa vadede ( ocak ortasına kadar ) yapabilecekleri üstüne bir tahminden oluşuyor.. Ancak hisseyi uzun süre taşıyonların ve taşıyacak olanların asıl hedeflerinin uzun vadede çok daha yukarıda olduğunu bu sayfalardan okudum. Hatta twitter da şirket hakkındaki paylaşımlarıyla çok şey öğrendiğim sn Aalgun da hisse hakkında üç rakamlı hedefler verince daha bi bağlandım hisseye Kendisine ayrıca teşekkür ediyorum. bu hissede benim anladığım yolumuzun uzun olduğu, şahsen benim heyecanım da yüksek o sebeple tatlı tatlı bekliyorum.. beklerken de arada grafikçilik oynuyorum.. hepsi bu..

tüm ortaklara selam olsun..
    Al - Sat - Tut tavsiyesi içermez.

Bugün Aktif alış 26.722 Aktif satış 16.627
    Böyle bir günde net alış 10 binden fazla.
    Böyle dar hacimli tahtada önemli bir işaret.
    Eğer yarin da devam ederse ... :-)

3.  Alıntı Originally Posted by muhendis Yazıyı Oku
    valla ben bu hissede yeni sayılırım yaklaşık 6 aydır taşıyorum. Paylaştığım grafik hissenin kısa vadede ( ocak ortasına kadar ) yapabilecekleri üstüne bir tahminden oluşuyor.. Ancak hisseyi uzun süre taşıyonların ve taşıyacak olanların asıl hedeflerinin uzun vadede çok daha yukarıda olduğunu bu sayfalardan okudum. Hatta twitter da şirket hakkındaki paylaşımlarıyla çok şey öğrendiğim sn Aalgun da hisse hakkında üç rakamlı hedefler verince daha bi bağlandım hisseye Kendisine ayrıca teşekkür ediyorum. bu hissede benim anladığım yolumuzun uzun olduğu, şahsen benim heyecanım da yüksek o sebeple tatlı tatlı bekliyorum.. beklerken de arada grafikçilik oynuyorum.. hepsi bu..

tüm ortaklara selam olsun..

Rica ederim. Umarım şirket büyüdükçe daha güzel rakamlar göreceğiz. Bol kazançlar hepimize.

4. Bugün iyi geçti işlemler şöyle

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Bugün Aktif alış 26.722 Aktif satış 16.627
    Böyle bir günde net alış 10 binden fazla.
    Böyle dar hacimli tahtada önemli bir işaret.
    Eğer yarin da devam ederse ... :-)
    Vay vay vaaaay. Günü güzel kapttık, yarın devam eder inşallah.

Gün sonu itibariyle;

Aktif Alışlar 47.682
    Aktif satışlar 29.364

6. Arada benim 900 lotum kaynadı... Vay arkadaş...

7. 1-2 güne 11,70 kalıcı geçilirse bu grafik çöp.. aksi durumlarda benim aklıma böyle şeyler gelir.. izleyip göreceğiz..

Al - Sat - Tut tavsiyesi içermez.

8. Bu da bizden olsun. Bakalım zaman ne gösterecek.
    Attached Images Attached Images

Sayfa 447/653 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •