Sayfa 631/653 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 5,041 - 5,048 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. İnanılmaz işler oluyor tahtada 1 milyonun üzerinde alım yaptı emeklilik fonu lakin bu karşılıklı gibi Tacirler ve gedik mali devrediyor gibi.gun içi alım yapmayan fon gün sonu alıyor.gun içi satıyor gün sonu alıyor merilyn hareketleri gibi anlamsız hareketler.bilincli şekilde mal yediriyolar fona bu izlenim oluştu bende.bunfiyatlardan yedirilen mal aşağıdan toplanmak istenirse ve bu fon satışa geçerse (sanki robot algoritması) vay halimize .

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    İNSANLAR NEDEN HEP AYNI BAKIŞ AÇISIYLA BAKARLAR,
    FARKLI BAKAMAZLAR
    44 DÖNÜM KATARLILAR KANAL İSTANBUL'DAN YER ALDI DİYE KIYAMET KOPUYOR
    HALBUKİ AYNI GÜZERGAHTA
    KANAL İSTANBUL'A SIRTI DÖNÜK BİR ŞEKİLDE DURDO'DA 32 DÖNÜM VAR
    KANAL İSTANBUL'A KAZMA VURULDUĞUNDA

DURDO'NUN ARSA DEĞERİ
    HERHALDE FABRİKA VE MAKİNA DEĞERİNİN EPEY ÜZERİNDE
    OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM

YOKSA ŞİRKETLERİN PİYASA DEĞERİ HESAPLANIRKEN
    BİNA VE MAKİNA DEĞELERİ, STOK VE HAMMADDE KATILIRKEN
    ARSA DEĞERİ KATILMIYOR MU HESAPLAMAYA?
    HANİ BELKİ ANLAYAN ANLAR
    VEYA ANLAYIP DA
    MENFAATLERİ GEREĞİ ANLADIĞINI BELLİ ETMEYENLER
    ANLAR DA
    NEDEN HİSSE FİYATININ BURALARDA DURMAYACAĞINI ANLAMAYANLARIN
    ANLAMASINA YARDIMCI OLUR BELKİ
    bunlar yatırım filan tavsiyesi değil ha
    sadece rüya gördüğümü sayın siz
    Sayin ciğerci 32 dönüm arsa ile ilgili resmi bir bilgi bulamadim bilançoda 58 milyon TL olarak gözüküyor değeri sadece .değerleme felan bulamadım . Yardımcı olurmusunuz

3. rakamlarda hata olabilir ama
    sadece kapalı alanı 18.000 metrekare
    her halde açık alanı da vardır.
    https://www.ddpack.com.tr/tr-TR/Icer...%C5%9Ft%C4%B1r.

4. Açık alanı yok denecek kadar az. Arsa 18.488 metrekare ve iki parselden oluşuyor.

5. Ben arsanın kaç M2 olduğuna dair bir belge bulamadım 2011 de leasing yoluyla satın alınırken 13.664M2 var .Başkada arsa bilgisi yok.mail attım şirkete bununla ilgili bakalım .

6. yav beyler arsa metrakaresi bizi ilgilendirmiyor. saçma sapan maillerle şirkete soru sormayın zaten cevap vermezler.
    şirketi arayın ve şu soruları sorun
    - piyasa değeriniz 50 milyon dolar sektörünüzde lider siniz rakipleriniz sizi hem finansal hemde piyasa değeri olarak katlamış durumda bu sizi rahatsız etmiyormu
    - yönetim olarak şirketin almış olduğu siparişleri niye kap a bildirmiyorsunuz ?
    - kanal istanbul haziran ilk kazması vurulması planlanıyor bu konuda tek çatı altına toplanma düşünceniz nedir?
    - transfer metalize makinasının ile ilgili sorular sorabilirsiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    yav beyler arsa metrakaresi bizi ilgilendirmiyor. saçma sapan maillerle şirkete soru sormayın zaten cevap vermezler.
    şirketi arayın ve şu soruları sorun
    - piyasa değeriniz 50 milyon dolar sektörünüzde lider siniz rakipleriniz sizi hem finansal hemde piyasa değeri olarak katlamış durumda bu sizi rahatsız etmiyormu
    - yönetim olarak şirketin almış olduğu siparişleri niye kap a bildirmiyorsunuz ?
    - kanal istanbul haziran ilk kazması vurulması planlanıyor bu konuda tek çatı altına toplanma düşünceniz nedir?
    - transfer metalize makinasının ile ilgili sorular sorabilirsiniz.
    Arsa ilgilendirmesi gereken en baştaki konulardan ne demek saçma soru şirketler değerlemelerini neye göre yaparlar özkaynak nedir.Arsa sormak mantıksız rakiplerini sormak mı mantıklı.44 dönüm arsa alındı diye o güzergahtan günlerce haber oldu medyada sanırım bu konulara hakim değilsiniz bari burayı okuyan insanları yalnış yönlendirmeyin.Makinalarıda sordum ayrıca ama piyasadaki rakiplerinin fiyat kıyaslamasını sormak inanın çok komik sadece soru sormak için sorulabilir.Tek çatı altında toplanmadan kastınız nedir anlayamadım

8.  Alıntı Originally Posted by bünyas08 Yazıyı Oku
    Arsa ilgilendirmesi gereken en baştaki konulardan ne demek saçma soru şirketler değerlemelerini neye göre yaparlar özkaynak nedir.Arsa sormak mantıksız rakiplerini sormak mı mantıklı.44 dönüm arsa alındı diye o güzergahtan günlerce haber oldu medyada sanırım bu konulara hakim değilsiniz bari burayı okuyan insanları yalnış yönlendirmeyin.Makinalarıda sordum ayrıca ama piyasadaki rakiplerinin fiyat kıyaslamasını sormak inanın çok komik sadece soru sormak için sorulabilir.Tek çatı altında toplanmadan kastınız nedir anlayamadım
     Alıntı Originally Posted by bünyas08 Yazıyı Oku
    arsa güncellemesi en son yapıldı girin araştırın kapa da bu konuda hakkında bilgi verildi (kanal istanbul hariç)
    size komik gelen bize normal gelebilir düşünceler farklı olabilir. Ceo olarak TVlerde sektöründe lideriz demiyeceksin ozamansa bugün bakap bile seni tokatlamış ben duran dogan patronu olsam rahatsız olurum. rahatsız olmuyorsan ozaman BORSADA işlem görmeyeceksin;) Tek çatı olayını düşünmek zor değil duran doğan merkez bina kendi yeri oraya yakın mevkide 2 adet kira tuttuğu yer mevcut kısaca 3 yerde üretim yapıyor fakat kanal istanbul merkz bina güzerhandan geçtiği için yeni bir yere ihtiyaç olabilir

Sayfa 631/653 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •