Sayfa 12/401 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Beyler bu adam grafiğin içine etti. Kağıdı yangının tam ortasına attı. Bunların tek derdi temettü geliri, temettü dağıtımında sadece kendisi olmak istiyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir

2. temettü sorası f/k 3,4 civarı olacak

3. Sağlam bi oyuncu yok şu anda. Tekel olarak top koşturuyor. O yüzden bütün bunlar. Sağlam bi oyuncu gelse verileni eritip yukarı atmaya başlasa görürdüm ben onun babayiğitliğini.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    Geçen yılda temettü de temettü deyip ben temettücüyüm alacagım temettuyu bilirim diye hergün formda yazıları olan biri vardı.
    Hisse 5.kusurden 2.90.a düşürülünce gösterdiler temettuyü.
    Bu hisseyi alıyorsan kenera çekilip bekleyeceksin.Yoksa böyle hop oturtup/kaldırırlar vatandaşı...
    Geçmişte olanları yazdım/benim kattıgım birsey yok./YTD..

5. Bunlar günlükçüye, aylıkçıya para yedirmez, bitmez kartelleşmişler, yeni spek te girmez ancak büyük fonlar yabancılar belirli bir meblağ ulaşınca bırakır giderler, bunun içinde önümüzde bayağı bir zaman ve istek lazım, tabii bu şirketin büyüme, gelişme politikalarına bağlı, böyle bir istekte olmadığına göre çok olumlu bir haber gelmedikçe aynen devam.....

6. Ak yatırım yine hissenin başına bela

ASUS_Z00LD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. geçen sene hisse 5 tl iken f/k 8'di düşüşle birlikte 5 f/k 'ya düştü
    Eğer bu karlılık 2018 de ki kur artışından bağımsız devam ederse durum farklı olabilir.

ytd

8. Alka 2017 de temettü vermeye başlamış( 2015 ve 2016 yı goremedim yanlışsa duzeltiverin lütfen) yükseliş trendinede 2016 ekimde başlamış 1.25 ten 5 li rakamlara çıkmış 6 ayda ve o gün bu gündür 4 lü rakamların içine sıkışmış kalmış. Yani adamların temettü rakamları iki yıldır aynı bu 3. Yılda da degistirmeyecekler gibi gözüküyor tabii şirkette olağanüstü bir şey olmazsa. Buralarda al gülüm ver gülüm.
    Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 12/401 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •