Sayfa 14/401 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 105 - 112 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Eğer bu kağıdın bilançosu duzmeceden ibaret degil gerçekleri yansıtıyorsa son çeyrek bilanço ile sermayesi kadar kâr açıklayacak, şu an % 70 iskontolu rakamlardayız güneş balcıkla sıvanmaz hiçbir kâğıtta bu kadar ısrar etmedim. Sonu nereye çıkacak zaman gösterecek.
    Yatırım tavsiyesi değildir

2. Hepimize geçmiş olsun. Bu kağıt yükselmez. Biz de zararı çıkarmayı bırakın Yıllarımızı bile kaybederiz bu hissede. Lanet olsun seni aldığım güne

ASUS_Z00LD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yine ak yatırım ve yatırım finansman devredeler. Ak yatırım 39 nin satmış, yatırım finansman 39 bin lot almış. Bildiğim tüm beddualari ediyorum. Haberiniz olsun

4. Aynen katılıyorum, hadi kötü bilançolu olsak anlarım hakettik derim ama.... Yazık

5. Bilanço gelince yine paraşütsüz düşmeye hazır olun. Yapacaksa tüm olumlu hareketleri bilanço öncesi yapıyor. Umarım bu defa ters köşe yapar ve 2 tavan gelir. (Kızan bir baba çıkar da tümden çizerse )

6. Selam beyler 4.26 dan bir giriş yaptım herkese hayırlı kazanç dilerim

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Karanlık oda hüsranı ile yüzleştik. Ulan bir kere de 5 kademe yükselerek kapat be

8. Heves etmeyin önce 3.94 görecek. Sonra baskılanıp yükselirse yükselir. Ekranı izleyip sinirinizi yükseltmeyin.

Sayfa 14/401 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •