Sayfa 157/401 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Bugünkü satıcılar küçük oyuncular,yatımcı değil,alıcılar takas liderleri İsyat,Yapıkredi,Deniz.Satıcılardan Turkısh düşürmeye oynuyor,genel hava aşağı olduğundan küçük çaplı satışlar bile etkili,Marbaş işlemleri ise şuursuz kendince düşüşü yavaşlatma çabası,besbelli gücü de yok.Algı düşüş yönünde olunca F/K 3,94 olmuş,mevcut finansal verileri,beklentileri umursanmıyor,zaten çoğunluk yatırımcı değil al-sat peşinde..Genel bozulma devam ederse gap bile kapanabilir,işte o zaman benim çevremdeki akbabalar milyon lotla çöker.
    Bu gap hangi aralıkta aşağı da bilgilendirirseniz daha aydınlatıcı olur

2.  Alıntı Originally Posted by Sabir42 Yazıyı Oku
    Bu gap hangi aralıkta aşağı da bilgilendirirseniz daha aydınlatıcı olur
    3,19-3,61..daha çok yolu var.

3. Teknikçi değilim,temelci sayılırım.Gab dan önce 3,60 kısa vadeli,3,39 da yatay desteği olduğu söyleniyor.Temelde borsanın ucuzu,normal performansı sonraki çeyreklerde göreceğiz,beklentim 2018in üzerinde karlar serisinin devam edeceği ve de sonunda tatmin edici fiyat seviyelerine yükseleceği yönünde..

4. Arkadaşlar,
    Allah kurtarsın. Yanmışız ki hemde nasıl! Hisse soluksuz düşmeye devam ediyor.

5. ky ye satmış burda ki maal spek
    toplarken düşürürek toplamasa bari

6.  Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    ky ye satmış burda ki maal spek
    toplarken düşürürek toplamasa bari
    Aksine Ky sattı,alıcı başta Isyat olmak üzere takas liderleri.Bilanço sonrası Turkısh fiyatı düşürmek için kullanıldı,Globalden 70 bin lot satan tanıdığım biri,yukarıdan sattığı Karellerini yerine koydu.Görünen bayrama kadar toplama dönemi olacak mal gelirse.

7. Herkese hayırlı ve bol bereketli ramazanlar dilerim

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Balıkesir SEKA kağıt fabrikası bugün açıldı. 1 ton civarinda üretim yapacak. (Atık kağıt ) Alka da 2 lere hazır olalım derim. Umarım kötü değil iyi yönde etkilenir. Gerçi çok alakalı değil üretim tip ve teknikleri. Sonuçta bir rekabettir.

Sayfa 157/401 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •