Special Days Image
Sayfa 158/401 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by puma_532 Yazıyı Oku
    Balıkesir SEKA kağıt fabrikası bugün açıldı. 1 ton civarinda üretim yapacak. (Atık kağıt ) Alka da 2 lere hazır olalım derim. Umarım kötü değil iyi yönde etkilenir. Gerçi çok alakalı değil üretim tip ve teknikleri. Sonuçta bir rekabettir.
    https://www.bloomberght.com/varank-b...ak-2217028-amp

2. Oluklu mukavva ve ambalaj diyor sayın puma tire düşünsün alka fotokopiye devam

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu haberde güzel bir detay var kağıt sektörünü stratejik sektör ilan ettik diyor bu güzel en sonunda devlet uyuandı

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. yine seçim yapılacak İstanbul'da . Yine oy pusulası ve kağıt basımı ve bu ekonomik krizde belirsizlik . Yarın yine gaplı intiharlar olur kağıtlarda

5. Deveye sormuşlar boynun neden eğri o da demiş kerem doğru ki bu ülke de öyle borsa da da oyle

6. Kemerleri bağlayın yarın sabah Gaplı uçuyoruz . Fiyat tahminleri alalım. 3.20-3.30 arası alıma geçmeyi düşünüyorum. Temettü öncesi satmakla iyi etmişiz. Biraz da şans oldu. Sorarsanız değişen birşey yok. Dün ne ise yarın da o olacak. Tamamen algı. Önce aşağı sürüp doları 6.50 yaparlar. Sonra %20 düşen borsaya geri gelirler.

7. 19 günde çıktığımız noktan çıkışa başladığımız noktaya 9 günde indik. yukardan aşağıya %15 oldu. 9 gün önceki noktaya çıkabilmemiz için yaklaşık %20 yükselmemiz gerekiyor. yazık, gerçekten yazık. bu ülkeye ve hukukuna güvenip yatırım yapmak kadar büyük aptallık yokmuş. dolara, altına ve faize yatırım yapanlara kimse kızmasın. hukuku böyle pespaye yaparsanız, insanlar da kendilerini korumaya alırlar. yazık.

8.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Bu hissede kanimca inseider trading var..... Kim ne derse desin gecen yilki tavan bu yil bilanco öncesi satislar.... Iyi para kazandim ama firsat maliyeti yaratmakta....Bugün vedalastim. Uygun fiyatlara gelirse bakariz.Size iyi kazanclar eski ortaklar.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hic bir hisse ile nikahimiz yok.Borsa günü degil yarini satin alir.Bu kagidin dünü belli bugünü belli yarini belli.Yatirimi yok kapasite artirimi yok maximum yapacagi kazanc belli halka aciklik orani düsük... üstüne üstlük devamli baskilanan fiyat.....cikmakla hakli ciktik. 50 kurus temettünün basini beklemeye degmez.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 158/401 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •