Sayfa 160/401 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. P.tesi de bi %5 i var gibi ins bir nebze olsun teselli eder bizleri

2.  Alıntı Originally Posted by puma_532 Yazıyı Oku
    Boşa beklemeyin arkadaşlar temettü öncesi satmak en hayırlısı bu kağıtta. Yine aynısını yaptı. 0.50 $ değerle gezinir durur. Ederi 3.20-3.40 arası bu aralar. Güzel haber gelirse 3.80-4.20 civarını test eder ama zor. En az 6 ay beklemek gerek iyi birşey olması için umudu kestim artık. Temettü bile dövizle kredi çekilerek ödenmiş daha ne konuşalım;(
    Bize çok güzel moral veriyorsun,Speğin ortağısın diye düşündüm.Biraz daha yazarsanız bende satabilirim.

3. Kardeşim spek ile isim yok kaç kez de ******** olduğunu söylemişimdir bu kağıt i 1 yıldır 25 bin lot ile taşıyorum al sat yapsam ikiye katlamıştım para mi ama yapmadım kazandım mi pek sayılmaz ama alışık değilim bu kağıt in durduk yere %4 yapmasına hatta endex kapanışına doğru ypti devamının geleceğini düşündüğümden yazdım

4. Bana istinaden yazdığını düşündüm sayın duka k.bkma alıntı yaptığın mesajı okumadım

5. Şirketi aradım 52 milyonu ham madde için aldığını işlerin yoğun olduğunu ve kar payı için allınmadıgını bazı çevrelerin kar payı için sözlerinin asılsız olduğu söylendi ona göre hisseye sahip çıksın ortaklar gelen bilançoları gördük kactanesi karını artırmış çoğu düşürmüş kârı yada zazar akıllı olmak lazım iyiler çok az ytdr

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Sabir42 Yazıyı Oku
    Bana istinaden yazdığını düşündüm sayın duka k.bkma alıntı yaptığın mesajı okumadım
    Önemli değil sizin iyi niyetli olduğunuz yazınızdan belli.Ben art niyetli olanlara yazdım.3 yıldır 160.000 lotla bekliyorum.Her ortağa bol sanş dilerim.6 aylıkta görüşmek üzere.
    Son düzenleme : Duka; 11-05-2019 saat: 15:42. Sebep: yazımı tamamlamak için

7.  Alıntı Originally Posted by Duka Yazıyı Oku
    Bize çok güzel moral veriyorsun,Speğin ortağısın diye düşündüm.Biraz daha yazarsanız bende satabilirim.
    Sayın Duka, elbette satmayın. Biz kumar oynadık bu sefer, önceden sattık ve beklemedeyiz. Spek anlamsız hareketler yaptı ve maceraya girişti. 3.40 dan yukarı döndü. 3.20-3.30 arasına gelirse kendi adıma alırım. Ama gelmezse başka bahara kalır. Herkese hayırlı olsun deriz.

8. Yeni fabrika mi kuruyor şirket öyle bir dedikodu var arkadaşlar

Sayfa 160/401 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •