Sayfa 164/401 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. İyi bir borsa takipçisi için su anda kendi kategolisinde en ucuz en iyi hisse.ensesi kalın biri çıkarsa o zaman tahtacının baskısını görürüm

yatırım tavsiyesi değildir.görüşlerimdir

2.  Alıntı Originally Posted by TUĞÇE Yazıyı Oku
    İyi bir borsa takipçisi için su anda kendi kategolisinde en ucuz en iyi hisse.ensesi kalın biri çıkarsa o zaman tahtacının baskısını görürüm

yatırım tavsiyesi değildir.görüşlerimdir
    Kimsenin olmaması ve sessizlikten de belli zaten. 3.75 destek yapıp 3.80 üstü kalıcı olursa yeni hedefler düşünülebilir aksi halde 3.20 - 3.60 arası gider gelir. Şahsi fikrim sağlam bir abi bu sessizlikte silip süpürüp düzlemesi gerekirdi. Takas dökümü nasıl acaba? Toplu mudur, toplanmaya devam mı ediyordur ya da dağıtılıyor mudur ?

3. Bu sessizlik hayır olsun inşallah işlem hacmi iyice daraldı benim beklentim yukarı yönde ytdr

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu alacak işi ne durumda hic mi gelişme yok 80 -90 milyon tl alacak vardı ne alemde bu alacak mevzu ne zaman bitecek bu iş bilgisi olan varmı yoksa bu alacağın üstüne su mu içildi neden bir açıklama yok 4 yıl mı 5 yıl mı oldu neden bir karar yok bu avukatlar ne iş yapıyor küçük yatırımcıların zararı ne olacak 80 - 90 milyon alacak gelse kasaya hisse bu fiyat olurmu neden yönetim hisse adam gibi sahip çıkmıyor küçük yatırımcıyı korumak diye bir kanun yokmu 80 milyon tl batağı biz mi verdik yönetim mi verdi 80 milyon tl batak veren yönetim neden 8 milyon verip de geri alım yapmıyor
    80 milyon batak veren yönetim
    Neden küçük ortakları için 8 milyona kıyamıyor
    Paranız madem çok değerli batak verdiğiniz 80 milyonu neden alamıyorsunuz
    Madem alamıyorsunuz küçük yatirimcilar için 2 milyon lot geri alım neden yapmıyorsunuz yazık hemde çok yazık günah kardeşim
    Ytdr

5. Haftalık takasda
    199000 bin lot artı citibank devamı gelirse iyi olur ytdr

6. anamızı ağlattın haysiyetsiz hisse

7. Insan olan biraz hissesine sahip çıkar yol geçen hanı yönetim borsaya açılmış ne kendinden nede hissesinden haberi yok bir kaç çakal kafasına göre fiyatı belirliyor yönetimde bakar kör olmuş biraz gözünü açsa yönetim her sene 30 milyon kar payını alsın alkim kimya ama hisseye sahip çıkmasın 5 milyon tl geri alım yapsa cakallar dağılacak yazıklar olsun 30 milyon kar payı alıp yatırımcısı zarar gormesindiye 5 milyon tl lik geri alım yapmayan tüm yöneticilere ytdr

8. Hisseye sahip çıkmadigi için tüm yönetimdeki olan şirket sahiplerine hakkım haram zıkkım olsun bize cektirdiklerinin iki katını çeksinler kaç aydır aynı spek zaten ******** bende patronları adam sanmıştım yazıklar olsun

Sayfa 164/401 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •