Sayfa 179/401 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Ya bu nasıl iştir arkadaşlar? Şu hisse 30 aydır yerinde sayıyor olacak iş değil

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    Ya bu nasıl iştir arkadaşlar? Şu hisse 30 aydır yerinde sayıyor olacak iş değil

Sözün bittiği yerdeyiz biraz geri alım yapıldı yine aynı baskı var kardeşim satış tarafı meşhur 17 bin lot ve 18 bin lot alislar 100 lot 50 lot bu şimdi o çocukluğu değilde ney

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Gerçekten insan üzülüyor. Beş para etmez hisseler Son üç ayda yüzde yüz yükseldi. Fakat şu hisse 30 aydır kan kusturuyor millete. Yemin billah biraz para kazansam yakinlarimdan ihtiyacı olanlar var. Lakin bırak kanmayın 1 yıldır devasa bir zararla bekliyorum.
     Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku
    Sözün bittiği yerdeyiz biraz geri alım yapıldı yine aynı baskı var kardeşim satış tarafı meşhur 17 bin lot ve 18 bin lot alislar 100 lot 50 lot bu şimdi o çocukluğu değilde ney

4. Eskiden atma diye bir arkadaş yazıyordu alacak mevzusu için 2020 yılından önce alamaz diye 2020 yılı da geldi bakalım alacakmı 90 milyon civarı bir alacak ytdr

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
     Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku
    Eskiden atma diye bir arkadaş yazıyordu alacak mevzusu için 2020 yılından önce alamaz diye 2020 yılı da geldi bakalım alacakmı 90 milyon civarı bir alacak ytdr
    Alacağın tahsil zamanı yakınlaşsa hissenın fiatı buralarda dururmuydu. O zaman bulduklarını alırlar dolayısıyla hisse fiatı da prım yapardı./ytd..

6. arkadaşlar,
    bana kalırsa o parayı alması zor gibi. neden derseniz, çünkü şirket batmış vaziyette. zaten davaları alka kazanıyor ama ortada tahsil edilebilecek bir para veya gayrimenkul olduğu şüpheli. büyük ihtimalle interpap denilen şirket varlıklarını bir şekilde kaçırmıştır. o nednle ben oradaki alacağın tahsil edilebileceğini sanmıyorum.

7. Sirket sahiplerinin gayrimenkulleri ipotekli diye bir arkadas yazmisti.Haciz uygulanabilir dogruysa da daha kac yil sürecek böyle adalet mi olur.
     Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    arkadaşlar,
    bana kalırsa o parayı alması zor gibi. neden derseniz, çünkü şirket batmış vaziyette. zaten davaları alka kazanıyor ama ortada tahsil edilebilecek bir para veya gayrimenkul olduğu şüpheli. büyük ihtimalle interpap denilen şirket varlıklarını bir şekilde kaçırmıştır. o nednle ben oradaki alacağın tahsil edilebileceğini sanmıyorum.
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

8. Maalesef bizde hukuk çok ilginç. Babam dekorasyoncuya 18 bin tl kaptırdı. Daha başka insanları da dolandırmis. Babam savcılığa başvurdu savcılık hiçbir şey yapmadı. Şerefsiz dolandırıcı başkasının dava etmesi yüzünden sadece 1 ay içerde kaldı. Bizim para uçtu gitti. Bizde hukuk böyle. Vergini hiç aksatmadan yatırırsın ama millet vergi falan vermez. Fakat yine de sürekli af gelir ve aynı kişiler aynı yine yaparlar bu böylece sürer gider. Bizler de salak gibi milleti finanse eder dururuz.
     Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Sirket sahiplerinin gayrimenkulleri ipotekli diye bir arkadas yazmisti.Haciz uygulanabilir dogruysa da daha kac yil sürecek böyle adalet mi olur.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 179/401 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •