Sayfa 180/401 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. bugünkü operasyon, yatırım finans ve osmanlı menkul üzerinden yapılıyor. yatırım yüklü alırken osmanlı yüklü satış yapıyor

2. arkadaşlar ben böyle bir şey görmedim. bu nasıl iştir? ekrandaki onlarca hissenin içinde eksi olan birkaç hisseden biri bu diğeri alkim.

3. Leblebi yiyen kalafat gibi hisse

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Adamın biri horoz hastasiymis her yere horozuyla gidermis bir gün güzel bir film varmış sinemada adam horozuyla sinamaya gitmis tam içeri girerken biletci horozu görmüş beyfendi hayvanlar giremez demiş adam ve horozu almamış adam düşünmüş bir tur atmış horozu pantolonun içine sokmuş yarım kilo da leblebi almış tekrar gitmiş sinamaya bu sefer girmiş içeri oturmuş yerine tabi horaz havasız kalmasın diye adam fermuari açmış horaz kafayı çıkarmış başlamış takır takır leblebi yemeye başlamış adamım yanında bir kaşar varmış adama dönüp beyfendi 40 yıllık kaşarim leblebi yiyen kalafat görmedim demiş şimdi biz bu spege yani spek kasarina leblebi yiyen horozu gostermemiz lazım

5.  Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku
    Adamın biri horoz hastasiymis her yere horozuyla gidermis bir gün güzel bir film varmış sinemada adam horozuyla sinamaya gitmis tam içeri girerken biletci horozu görmüş beyfendi hayvanlar giremez demiş adam ve horozu almamış adam düşünmüş bir tur atmış horozu pantolonun içine sokmuş yarım kilo da leblebi almış tekrar gitmiş sinamaya bu sefer girmiş içeri oturmuş yerine tabi horaz havasız kalmasın diye adam fermuari açmış horaz kafayı çıkarmış başlamış takır takır leblebi yemeye başlamış adamım yanında bir kaşar varmış adama dönüp beyfendi 40 yıllık kaşarim leblebi yiyen kalafat görmedim demiş şimdi biz bu spege yani spek kasarina leblebi yiyen horozu gostermemiz lazım

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Vallaha sesli güldüm. Kardeş sen beni güldürdün. Allah da seni güldürsün.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Önce morel sonra sabır

8. Alkanın 2 tane spegini zabitler yakalamış kadının karşısına çıkarmışlar bunlar küçük yatırımcıları zarara ugratan hırsızlar kadı efendi demişler
    Kadının moreli bozukmus o gün kadı efendi birini asın birini dizin demiş cellatlar speklerin koluna girmiş infaz etmeye
    Dizilecek olan cellata şöyle demiş cellat sakın karıştırma asilacak olan o
    Ben yanlız dizilecem demiş yani bu spekler dizilmeyi seviyor hergün diziliyorlar yinede ıh demiyorlar

Sayfa 180/401 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •