Sayfa 184/401 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Kaplamin ambalaj 6.90 olmuş 20 milyon sermayesi var 500 bin tl zararda

Alka 52 milyon sermaye 19 milyon kârı var 3.97 ....evladı spek hiç utanmiyorsun değilmi baskı üzerine baskı yapmazsan ......... o çocukları dusmedi yakasindan hissenin

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Kardesim spek diyoruzda nerdeyse iki yildir 3,10 - 4 arasi otoban yapti. Biz kaybederken Spek fiyat baskilayarak ne kazaniyor? 3 ay basarlar toplarlar anlarim hadi kagit ucacak patlayacaktir operasyona 6 ay önceden baslarlar. Kagida alici gelmeden fiyat yükselmez ....Citi Deutsche Marlin gelsin bu kagit tutulmaz.... Gecen seneki kar ayni bu seneki ayni önümuzdeki sene de muhtemelen ayni olacaktir. Yeni yatirim yapmadikca kapasite artmadikca bu böyle gider......Diger hisselere bakarak bunu kiyaslamak yanlis olur her hissenin beklentisi ayridir. Biri ucar biri kacar biri yatar...... Kissadan hisse alkada kumastan simdilik 4 liralik elbise cikiyor.... Bol kazanclar diliyorum.
     Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku
    Kaplamin ambalaj 6.90 olmuş 20 milyon sermayesi var 500 bin tl zararda

Alka 52 milyon sermaye 19 milyon kârı var 3.97 ....evladı spek hiç utanmiyorsun değilmi baskı üzerine baskı yapmazsan ......... o çocukları dusmedi yakasindan hissenin

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

3. Arkadaşlar
    Az önce baktım. 14 Ağustos 2017 tarihinden sonra doğru saydımsa 105 hafta içerisinde haftalık olarak sadece 6 kez 4 tl üzeri kapatabilmiş. Yazık vallahi yazık. Şuraya güvenip para yatıran onca insana yazık.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. İki defa temettü verdi... 1 lira 5 kuruş eksik o grafiklerde...

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

5. Daha ne olsun arkadaslar 50 kurus temettu vermis ustunr 3 liradan 4 lirays cikmis kisa surede bizim borsa da karini paylasan bilanco karini hisseye yansitan ender hisselerden biri bakin hep kar edenler dusuyor yerinde sayiyor zarar edenler tavan tavam gidiyor kac gundur bu hic degilse sirket karini fiyata yansitmis 50 kurusta temettu vermis ben 3 lira ya dustugunu fark etmedim alirdim oradan yoksa😀 iyi kazanclar 😀Al sat tut tavsiyesi degildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
     Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    Daha ne olsun arkadaslar 50 kurus temettu vermis ustunr 3 liradan 4 lirays cikmis kisa surede bizim borsa da karini paylasan bilanco karini hisseye yansitan ender hisselerden biri bakin hep kar edenler dusuyor yerinde sayiyor zarar edenler tavan tavam gidiyor kac gundur bu hic degilse sirket karini fiyata yansitmis 50 kurusta temettu vermis ben 3 lira ya dustugunu fark etmedim alirdim oradan yoksa�� iyi kazanclar ��Al sat tut tavsiyesi degildir
    Hisse 17,4,2019 tarihinde 609,50.tl.brüt, 518,10.tl. net temettü vermişti.
    Temettü sonrası 24.4.2019 tarihinde 4,11.tl.sına çıkan hisse buradan düşerek 23,5,2019 tarihinde 3,15.tl.sına inmişti.
    Buradan toparlanan hisse zaman içinde ilk defa iki gün önce 4.tl.nın üzerine çıktı.

Hissenin öyle 3.tl.den 4.tl.ya çıkma durumu yok.
    Önce fiatı düştü. Şimdi de çıkıyor veya çıkarılıyor./ ytd..

7.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Kardesim spek diyoruzda nerdeyse iki yildir 3,10 - 4 arasi otoban yapti. Biz kaybederken Spek fiyat baskilayarak ne kazaniyor? 3 ay basarlar toplarlar anlarim hadi kagit ucacak patlayacaktir operasyona 6 ay önceden baslarlar. Kagida alici gelmeden fiyat yükselmez ....Citi Deutsche Marlin gelsin bu kagit tutulmaz.... Gecen seneki kar ayni bu seneki ayni önümuzdeki sene de muhtemelen ayni olacaktir. Yeni yatirim yapmadikca kapasite artmadikca bu böyle gider......Diger hisselere bakarak bunu kiyaslamak yanlis olur her hissenin beklentisi ayridir. Biri ucar biri kacar biri yatar...... Kissadan hisse alkada kumastan simdilik 4 liralik elbise cikiyor.... Bol kazanclar diliyorum.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2018 6 aylık bilançoda 21 milyon diğer gelir var kur farkı bu sene gibi değil
    Satış tarafına olmadık satışlar yazılıyor alıcı 2 bin lotsa satıcılar 17 bin lot 30 bin lot normalmi bu 100 lot alış 18 bin lot satış bu baskı değilde ney cihat kora biraz alım yapmasaydı hisse yine yerinde sayardı ytdr

8. Arkadaşlar
    Hissenin kazandırdığı falan yok. Öyle olsa hergün beddua okunmaz. Grafik ortada. Yaklaşık 30 aydır kaybettirmiş. Neye karşı kaybettirmiş :enflasyon, mevduat, dolar, altın ve kendisinden çok daha düşük fiyatlı hisselere karşı. Yani takip ettiğim bir dünya hisse var ve fiyatları bundan çok daha düşük iken neredeyse yüzde 200 artarak alkanin iki üç katı fiyatlara çıktı.

Ha buna rağmen hisse kötü mü? Asla ama işte görüyorsunuz. 3e doğru gelince al. 4 üstünde sat. Tabi bu arada süreç neredeyse 1 yılı buluyor. Bekle allah bekle. yatirimci olarak bir umutla bekliyoruz. Ama bütün umutlarımız her hareketten sonra hüsranla sona eriyor.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 184/401 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •