Sayfa 191/401 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Aklin yolu birdir.
    Firsat maliyeti kagidi tuttukca artmakta.
    Maalesef kagidin yükselisi endexin altinda kaliyor.
    Temettü yatirimcisi icin belki bir nebze ama suanki durumu ile gelecek icin hic birsey vaat etmemekte. Alacak hikayesi Leyla Mecnun hikayesine döndü.Kavusmak mahsere herhalde.Seffaflik yok bilgi yok.
    Ufak bir karla elimdekileri cikariyorum.Al Sat ile cok kazandigim bu kagitta uzun vade beklemek bana göre kayipdan baska bir sey degil.
    Zararda olan KY ortaklara sabir diliyorum insallah istediginiz seviyelere gelir ve bir nebzede olsa sizi sevindirir.
    Kazanciniz bol olsun Dostlar.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

2. Kendime kızıyorum.
    Endeks ve bilumum hisseler ralli yapıyor şu anda ve biz 1 yıl önceki fiyatların çok çok altındayız. Ne diyebilirim ki

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Insallah bir an önce kurtulmak nasip olur.
    Yatirim degil öldürüm oldu KY icin ...Enflasyonun %25 lerde oldugu ortamda parayi pul etmekden baska bir fonksiyonu yok gibi...
     Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    Kendime kızıyorum.
    Endeks ve bilumum hisseler ralli yapıyor şu anda ve biz 1 yıl önceki fiyatların çok çok altındayız. Ne diyebilirim ki

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

4. Alcatel gibi sürekli zarar yazan sirketin hissesine bakın. Gubrfye bakın doasa bakın asuzuya bakın ve daha bir dünya hisseye bakın cildirmamak işten değil

5. bol kârlı bol temettulu bu hisseler neden rağbet görmez, acaba patronlar mi izin vermiyor , bir.patron hissesi rağbet görürse mutlu olmaz mi diye düşünüyorum cvp. yok ,,, dövizi olan satış sorunu olmayan bu alka ve alkım yatırımcısını bezdirmeye devam ediyor

6. Kardeşim milletin anasini ağlattı. Su anda hissenin 6 tl seviyesinde olması lazım
     Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    bol kârlı bol temettulu bu hisseler neden rağbet görmez, acaba patronlar mi izin vermiyor , bir.patron hissesi rağbet görürse mutlu olmaz mi diye düşünüyorum cvp. yok ,,, dövizi olan satış sorunu olmayan bu alka ve alkım yatırımcısını bezdirmeye devam ediyor

7. Anlaşılan cihat kora aldıklarını satmaya başladı. Zira hissenin bugün önünü kesen is yatırım

8.  Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    Anlaşılan cihat kora aldıklarını satmaya başladı. Zira hissenin bugün önünü kesen is yatırım

Bu alkanın yönetimi hepsi a 'dan z ye kadar sağır kulaklarını tıkamış zebani gibi duymuyor biz yandikca odunu veriyorlar yazık günah Allah sizi ıslah etsin spege söylenecek bisey bulamıyorum 444 yada sonu 44 satış girmek den başka bisey yapmıyor

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 191/401 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •