Sayfa 198/400 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 3200 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Geçen yıl kardemir alka aynı fiyattı kardemir 2.26 kardemir alsaydık duman olmuştuk daha fazla düşeni düşünürsek daha huzurlu oluruz bilançoya az kaldı biraz daha sabır iyi gelmezse tekneyi vuracam
    Aksa yüzde yüz bedelsiz açıkladı fiyatı 9.90 bölündüğünde 4.95 tl ye geliyor ona geçicem nasipse ytdr

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu kagitta Spek oldugunu düsünmüyorum Arkadaslar. Sattim ciktim %10 artiya gecti bile aldigim kagit.
    50 lot 70 lot luk islem hacimleri ile Spek den bahsedemeyiz. Daha öncede yazdim yatirim karari yok alacak belli verecek belli kim neden bu kagida ilgi göstersin ? Borsada akilli yatirimci 30 40 kurus temettünün basini beklemez.... Insallah iyi bir bilanco aciklarda bir nebze umudunuz artar.
    Bol kazanclar.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

3. bu alkayı satmayı falan düşünmüyorlar mı arkadaş yoksa birşey olacağı yok..

yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    bu alkayı satmayı falan düşünmüyorlar mı arkadaş yoksa birşey olacağı yok..

Alkim kimya her sene 20 __25 milyon tl karpayı alıyor alkadan satarmı bilmem alkim kimya aldığı karpayina bakıyor borsadaki fiyatı umursamiyor alma ağacında büyümüş bunlar birazda borsa fiyatına baksalar belki biraz utanirlar ytdr

5.  Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku
    Alkim kimya her sene 20 __25 milyon tl karpayı alıyor alkadan satarmı bilmem alkim kimya aldığı karpayina bakıyor borsadaki fiyatı umursamiyor alma ağacında büyümüş bunlar birazda borsa fiyatına baksalar belki biraz utanirlar ytdr

öyle bir beklentide yoksa bizim iş nanay..borsa ralli yapsada bu arkadan bakacak..valla yıldım spek varsa helal olsun..

6. yok arkadaş, 4.08 23 bin lot; 4.11de 22 bin lot satış yığıldı. 4.10u geçirtmem diyor adam. 3 yıl daha buralarda aşağı yukarı oyalarım diyor

7.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    öyle bir beklentide yoksa bizim iş nanay..borsa ralli yapsada bu arkadan bakacak..valla yıldım spek varsa helal olsun..

Bizi kurtacak olan güzel kar gelirse yüzümüz güler süpriz olarak da alacağın tahsili olur 13 milyon dolar civarı alacak bu mahkemeyi kazansa yeter 4 yıldır devam ediyor ytdr

8.  Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    yok arkadaş, 4.08 23 bin lot; 4.11de 22 bin lot satış yığıldı. 4.10u geçirtmem diyor adam. 3 yıl daha buralarda aşağı yukarı oyalarım diyor
    4.10 olsa ne olur 4.50 olsa ne olur 7_8 tl olmadan kazanmış sayılmayız ytdr

Sayfa 198/400 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •