Sayfa 2/400 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3200 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Borsamız dün Alka kâğıdımız sayesinde 104 bini geçmişti, bugün biraz kar realizasyonu olabilir. Demeyi çok isterdim.Ama nerdee, serseri mayın gibi o da ne yaptığını bilmiyor.maalesef.
    Yatırım tavsiyesi değildir

2. Oyuncak ettiler. Çok yükseldi kar satışı gelebilir !!!!

3. Arkadaşlar, sirketin hisseleri tam anlamıyla oyuncak olmuş. Satış tarafında en fazla olan QNB finans yatırım ve is yatırım 29 bin kusur satış yapmış. Alış tarafında olan yatırım finansman ise bilin bakalım kaç lot almış? 29 bin küsur. Anlayacağınız hissede yine at koşturmuşlar. Millete kan kusturmaya devam ediyor bu çok haysiyetli şahsiyetler

ASUS_Z00LD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Helal olsun adamlara. Bugün de endeksin altında kapanış yaptik

ASUS_Z00LD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Eyyy ruh ! Titre ve kendine gel.

6. Hadi bi kop artık yeter 2 aydır düştün. :rtfm:
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

7. Sayın spek efendi, tahminim bilanço gelince elinden baya bir mal kaptırdın o yüzden çırpınıyorsun gördüğün gibi ne kadar zorlasan kimse malını satmıyor kendi kendine oynarken çulunu yırtıyorsun kaptirdigin malları 6 ının üzerine çıkarmadan geri alamayacaksın ki o da bir kısmını geri alabilisin. Sana diyeceğim hiç buralarda oyalanma.

8.  Alıntı Originally Posted by Mancınık Yazıyı Oku
    Sayın spek efendi, tahminim bilanço gelince elinden baya bir mal kaptırdın o yüzden çırpınıyorsun gördüğün gibi ne kadar zorlasan kimse malını satmıyor kendi kendine oynarken çulunu yırtıyorsun kaptirdigin malları 6 ının üzerine çıkarmadan geri alamayacaksın ki o da bir kısmını geri alabilisin. Sana diyeceğim hiç buralarda oyalanma.
    Aynen....3.5 lira maliyetle tasiyorum temettu gelince tahminen (70-80 kurus) maliyetim 2.7 lere inecek neden malimi baskilanmis fiyata hediye edeyim ki...Hatta mümkünse biraz daha asagi cekseler iyi olur.Bana temettu yoksa Alkim e de yok 🤣el mahkum..... Bu arada cekilen kredi icin beklemedeyim bakalim bilancoda nasil yer alacak...SPK ya aykiri bir durum olursa aninda mahkemeye ....Bilancolarda yanlislik gören olursa bilgi paylasimi güzel olur.Bol sanslar..

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 2/400 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •