Sayfa 202/401 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. geçen sene 60 krş verdi 50 kuruş bu yıl yeter

2. Abi ne demek istediğini anlamadım. Bekleyemeye devam mı?
     Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    Hisse fiatı düşsun de alayım çabasında olanları anlıyamıyormusunuz.Boşverin işinize bakın.
    Geçmişte ben alacagım temettuyu bilirimi agzına sakız yapanların yorumlarını boşverin.
    Tabii bu yorum eskiden bu yorumları yazankışı ise./ytd..
    SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu arada cemts bilanço sonrası yüzde 7 düştü. Ertesibgun yüzde 8 yükseldi. Bugün de yüzde 5 yukseliyordu.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

5. Burda 2 yada üç kişi devamlı düşecek inecek 3 e gelecek 2 ye düşecek sizin lafinizla düşmez bu hisse yıl sonu 10 yada 12 kar yazdığında 42 milyon kar demek

Sermaye 52 milyon
    Karı 42 milyon açıkladığında bu alka 4 tl de
    Olurmu olmazmı
    En kötü 6 - 7 tl ederi olur
    Alkim kimya yatırım açıkladı
    Alkadan gelecek temettüyüde hesap etmiştir yine bol temettü verir büyük ihtimaller alacak davası devam ediyor 100 milyon tl civarı bir alacak kazandık tahsil ediyoruz derse ne olacak milletin vebaline girmeyelim 4 tl alka pahalı değil 30 milyon kâra göre fiyat uygun 3 aylık kar 6 milyondu
    6 aylık kar 18 milyondu
    9 aylık kar 30 milyon
    Istikrar devam ediyor

Geçen sene kurdan kar yazdı bu sene kur kârı yok harbi kar ytdr

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku
    Burda 2 yada üç kişi devamlı düşecek inecek 3 e gelecek 2 ye düşecek sizin lafinizla düşmez bu hisse yıl sonu 10 yada 12 kar yazdığında 42 milyon kar demek

Sermaye 52 milyon
    Karı 42 milyon açıkladığında bu alka 4 tl de
    Olurmu olmazmı
    En kötü 6 - 7 tl ederi olur
    Alkim kimya yatırım açıkladı
    Alkadan gelecek temettüyüde hesap etmiştir yine bol temettü verir büyük ihtimaller alacak davası devam ediyor 100 milyon tl civarı bir alacak kazandık tahsil ediyoruz derse ne olacak milletin vebaline girmeyelim 4 tl alka pahalı değil 30 milyon kâra göre fiyat uygun 3 aylık kar 6 milyondu
    6 aylık kar 18 milyondu
    9 aylık kar 30 milyon
    Istikrar devam ediyor

Geçen sene kurdan kar yazdı bu sene kur kârı yok harbi kar ytdr

berat37 bey ALKA harikulade bir bilanço açıkladı, 6 aylıkta toplam dövizin tl karşılığı 28 milyon iken 9 aylık bilançoda 67 milyon tl ye tekabul eden döviz biriktirmişler, demem o ki; geçen seneden düşük kar gelmesinin nedeni takriben 8M$ nakit biriktimişler, temettüsünü alıp beklemeye devam,

7. Teşekkür bilgi verdiğiniz için alka şirketinde sorun yok fakat alkaya baskı kuran cakallar var bu cakallar bertaraf olduğunda hissenin önü açık ytdr
     Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    berat37 bey ALKA harikulade bir bilanço açıkladı, 6 aylıkta toplam dövizin tl karşılığı 28 milyon iken 9 aylık bilançoda 67 milyon tl ye tekabul eden döviz biriktirmişler, demem o ki; geçen seneden düşük kar gelmesinin nedeni takriben 8M$ nakit biriktimişler, temettüsünü alıp beklemeye devam,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,119
     Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    Abi ne demek istediğini anlamadım. Bekleyemeye devam mı?
    Sn.hissezade..

Ekranı tekrar şimdi açabildiğimden yazını yenı gördüm. Ancak Sn.foton gerekli izahı yaptığından tekrarına gerek yok.
    Ben zaten beklıyorum hissede. selamlar./ytd..

Sayfa 202/401 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •