Sayfa 212/401 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. 60 dk grafiği bozmak istiyorlar

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. satılan ykalaşık 40 bin lotun 37 binini ak yatırım satmış şu dakika itibariyle

3. ak yatırım dün aldığı 65 bin lotu seansın başlangıcından itibaren satıyor. şu anda 60 bin lot oldu

4. flamayı aşağı kırdı ********ler

5. abi kesinlikle bu hissede işlemleri yapan tek bir kişi. dün ak yatırımdan en yüksek alımları yaptı. bugün en yüksek satımları taptı. şu anda sabah satıp hisseyi düşürdükten son şimdi de geri alım yapıyor.

6. Gel yawrum kucağıma doğru 4 te bekliyorum ebeni ...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    abi kesinlikle bu hissede işlemleri yapan tek bir kişi. dün ak yatırımdan en yüksek alımları yaptı. bugün en yüksek satımları taptı. şu anda sabah satıp hisseyi düşürdükten son şimdi de geri alım yapıyor.
    Borsadaki speklerin en o çocuğu alkanın spegi 30 milyon kar açıklayan şirketi ne hala getirdi 38 milyon kar açıklayan bossa 4 tl 'den 7 tl oldu

Yönetimde bu spege fırsat veriyor biraz geri alım yapsa bu baskılar olmaz
    Alacak konusunda bir açıklama yok 100 milyon alacak hala sonuç yok 5 sene oldu nasıl bir davaymis bu alkanın avukatlarında iş yok demekki 5 senede adamin donunu alirlar bu nasıl bir dava yazık adamlar 100 milyon tl dolandirmislar alkayı

100 milyonu bir şekilde hiç eden yönetim

Küçük yatırımcıya gelince 5 milyonluk geri alım bile yapmıyor ama 100 milyon bir kişiye kendini çartırıyor
    Yazıklar olsun küçük ortakların sesini duymayan yönetime

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Abi gerçekten çıldırmak işten değil. Borsada ne Tukas kaldı ne karel kaldı ne alcaltel ne asuzu kaldı. Gübrf 2.5tan 6.5lara dayandı. Doas 3.5tan 10 lara geldi. Karel 3.5tan 13 lere geldi. Pegasus söylemeye gerek yok. Cemts daha 2 hafta önce falan bilançosu kötü diye ser satış yedi 5lere düştü bugün 7lere geldi. Kafein birkaç hafta önce 6 iken 3 gün önce 9lara ulaştı. Ya hisse kalmadı ya. Vallaha bunu versek gireceğimiz hisse kalmadı. Çünkü gözümü kestirdiğim hisse yüzde 50 den başla yüzde 200 leri aşan prim yaptılar. Bossa yi hiç söyleme. Arkadaş bu bossa bugüne kadar ne temettü vermiş ne bedelsiz vermiş. Hisse bir anda neredeyse yüzde yüz artış sağladı. Vallahi bildiğim bütün küfürler ediyorum. Gün içinde su hissede yapılan serefsizlikleri gördükçe kendime küfrediyorum.
     Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku
    Borsadaki speklerin en o çocuğu alkanın spegi 30 milyon kar açıklayan şirketi ne hala getirdi 38 milyon kar açıklayan bossa 4 tl 'den 7 tl oldu

Yönetimde bu spege fırsat veriyor biraz geri alım yapsa bu baskılar olmaz
    Alacak konusunda bir açıklama yok 100 milyon alacak hala sonuç yok 5 sene oldu nasıl bir davaymis bu alkanın avukatlarında iş yok demekki 5 senede adamin donunu alirlar bu nasıl bir dava yazık adamlar 100 milyon tl dolandirmislar alkayı

100 milyonu bir şekilde hiç eden yönetim

Küçük yatırımcıya gelince 5 milyonluk geri alım bile yapmıyor ama 100 milyon bir kişiye kendini çartırıyor
    Yazıklar olsun küçük ortakların sesini duymayan yönetime

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 212/401 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •