Sayfa 215/400 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon
Arama sonucu : 3200 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    deniz yatırım hisseyi 5.07den 4070e indirdi. ama gidecek. bugun zirve üzerinde kapanacak. inanıyorum. çünkü piyasada hisse kalmadı
    Alkimyayı dibe kadar verip alkanın önünü kestiler tavana gidiyordu alka tam giderken kimya dip oldu 100 bin lota yakın işlem gördü 27 .74 tl yi gördü 34 tl suan
    Olan alkaya oldu ********ler tam alka zirveyi geçmişken tabana kadar verdiler oyun ustune oyun ytdr

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Daha önce yazmıştım. Alkim kimya giderken alkaya bulaşmayın. Önce alkim kimyaya girdiler götürdüler şimdi kârı alıp alkim kağıta geçiyorlar. Sazanlarda alkim kimya giderken Alkaya yapışıp uzuncu oluyorlar. Bu iş böyle.

3. Şimdi uzun süre beklemekten bunalan ve 5 üzeri fırsat deyip ky satar, hissede kimse kalmadığı için alka da ralli yaparlar. Her zaman olduğu gibi kasa kazanır .

4. Gedik yatırım basıyor hisseye

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by puma_532 Yazıyı Oku
    Şimdi uzun süre beklemekten bunalan ve 5 üzeri fırsat deyip ky satar, hissede kimse kalmadığı için alka da ralli yaparlar. Her zaman olduğu gibi kasa kazanır .

6. Bu alkada spekde zararda bütün hisselerin çoğu yüzde 200 değer kazandı alka ne yaptı yerinde saydı bu yüzden spek zararını yeni anlamaya başladı seve seve götürmesse s.s götürecek hatta eşşek gibi götürmesse eşşek oğlu eşşek gibi götürecek başka şansı yok s.s kanunu askerdeki gibi ya seve seve yada mike mike

7. Günlük takas atar mı bir arkadaş? Bakalım dağıtmış mı , toplamış mı? Sağ cepten alıp sol cebe mi koymuş yoksa biri ile anlaşıp karşılıklı iş mi tutmuş ? Teşekkür

8. Ben atarım ama olmuyor

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 215/400 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •