Sayfa 217/401 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Daha gider mi acep. Yoksa zararı çıkaran insin mi diyo

SM-J730GM cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by invest Yazıyı Oku
    Daha gider mi acep. Yoksa zararı çıkaran insin mi diyo

SM-J730GM cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    31 ekim de 4 lira idi, ben oradan girdim 1 ayda% 20 bence kedi payıma süper , 9 aylık blanço güzel bence , 1/1 yapan kağıtlar 8, 10 lira cıvarı, zararda olmayan bir hisse, trabzon alka, psdtc,konfurt takılıyoruz,herkes kazansın,fikir ve düşüncem beni bağlar, saygılar...

3. Yine ne bok oldu arkadaşlar
    Dolar yükselince Alkaya yarar deniyor nah yarıyor hisse 3 gündür yine darmadağın

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu alkanın spegi varsa eğer ben böyle eşşek görmedim eşşek az gelir tam bir eşşek oğlu eşşek bütün spekler hisselerini yüzde 200 görürdü bizim eşşek spek geri geri getiriyor ya parası çok yada aklı yok eşşek oğlu eşeğin tam bir mal bu çıkışı değerlendirmedi... salağı

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arkadaş bu nasıl iştir yahu? Endekste yüzde 200 den aşağı yükselmeyen hisse kalmadı. Karel rtlab kafein Pegasus arena doas gubrf daha sayamadigim bir dünya hissenin yükselişine bakınca kafayı yicem ya. Nasıl bir belaya bulaştık biz

6. Bir o çocuğu hisseyi ne hala getirdi şirkete söylüyoruz baskı var diye spk ya şikayet edin diyor geri alım yapın ********ler temizlensin dedik gündemimizde yok diyorlar kulaklarını tikamislar sağır.....bunlar
     Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    Arkadaş bu nasıl iştir yahu? Endekste yüzde 200 den aşağı yükselmeyen hisse kalmadı. Karel rtlab kafein Pegasus arena doas gubrf daha sayamadigim bir dünya hissenin yükselişine bakınca kafayı yicem ya. Nasıl bir belaya bulaştık biz

7. *** spek hala 10 bin 10 bin satış girmiş yazıklar olsun yönetime bu ********lere yol verdiği için Allah zehir etsin spegede yonetimefe milletin parasına göz diken bile bile zarara ugratana ve elinde imkan varken gözü görmeyen kulağını tıkayan yönetim e yazıklar olsun yuhhhh olsun

8. Kasım ayı içinde mahkeme vardı şirket bir açıklama yapma ya tenezzül etmiyor acaba spekle beraber mi hareket ediyorlar spek aciklamayinmı diyor böyle değilse şirket neden açıklama yapmıyor sebeb nedir 100 milyon tl civarı alicak hem parayı kaptirin ite köpeğe küçük yatırımcıya gelince de haber vermeyin 100 milyon kaptıran yönetim neden 10 milyon tl küçük ortaklar için geri alım yapmaz acaba

Sayfa 217/401 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •