Sayfa 218/401 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. allah allah aklına gelen gelmeyen tüm hisseler şu anda yüze 5, yüzde 10 uçuyor. işin acı tarafı bu hisseler zaten birkaç ayda yüzde 100, yüzde 150 yükselmiş ve halka yükselmeye devam ediyor. gel de çıldırma arkadaş.

bu hisseyi yönlendiren şahsa sesleniyorum: Her kimsen Allahını kitabını seviyorsan artık yeter. üç kuruş para kazanalım diyoruz. vallaha billaha buradan para kazandığımda üniversiteye giden bir genç var ona yardımda bulunacağım. vicdanın varsa duyarsın beni.

2.  Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    allah allah aklına gelen gelmeyen tüm hisseler şu anda yüze 5, yüzde 10 uçuyor. işin acı tarafı bu hisseler zaten birkaç ayda yüzde 100, yüzde 150 yükselmiş ve halka yükselmeye devam ediyor. gel de çıldırma arkadaş.

bu hisseyi yönlendiren şahsa sesleniyorum: Her kimsen Allahını kitabını seviyorsan artık yeter. üç kuruş para kazanalım diyoruz. vallaha billaha buradan para kazandığımda üniversiteye giden bir genç var ona yardımda bulunacağım. vicdanın varsa duyarsın beni.
    Kardeş bu ******** osmanlıyı yıkan hainler gibi bu hainden bir şey olmaz bu şeref size abdülhamit lazım

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yarın ay kapanıyor

Aylık ta bu ay hareket başlamış. Nekadar sürer? Tarih tekerrür eder mi?

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

4. Şu 5 i bir geç ne zormuş 10 krs gitmek ...............

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arkadaşlar
    Piyasada acaip bir şey var. Bir çok hisse yüzde 200 300 ve neredeyse 400 civarı prim yaptı. Yüzde 100 yapan Hisseler de neredeyse bu yükselişini birkaç hafta içinde gerçekleştirdi. Alka çok ama çok geride beni hala umutlandıran ise aylık grafik yükselişin henüz başlarında olduğunu göstermesi. Şu anda hissenin 8 tlden aşağı olmaması gerekiyor. Bu temel göstergelere göre değil. Sadece genele yayılan bir ralli havasında dolayı.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 2002 ve 2017 deki her iki cikisin baslangici kasim ayi
    Yıne bu kasımda birşeyler var. Hadi hayırlısı diyelim
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Grafikte görünüyor

Macd bu ay poztife geçecek ve sar indikatörü de olumlu tarafta

Amatörce çalışmadır
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 218/401 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •