Sayfa 239/401 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. gün içinde kademeler boş oluyor ani iniş çıkışlar ondan..takibe değer bir hareketlenme var..

2.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    gün içinde kademeler boş oluyor ani iniş çıkışlar ondan..takibe değer bir hareketlenme var..
    27 nisan temettü zamanı ve 97 mıl. tl döviz fazlası olan güzel bir hisse

3.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    27 nisan temettü zamanı ve 97 mıl. tl döviz fazlası olan güzel bir hisse
    Slm Alkim kimya son yönetim kurulu toplantısında alkim kağıt paylarını bir kısmını veya tamamının satışı konusunda oy çokluğuyla kabul edildi. Ben bu haberi görmeden önce Alkim kağıdın iyi yerlere geleceğini düşünerek yatırım yaptım,bu satış bize ne kazandırır sizce

4. slm sn Barbi, Satış alan kişinin niyetine bağlı, yatırım yapıp büyümeyi düşünürse iyi olur elbette, bu Satış kararı her yıl tekrar alınır ama henüz satılmadı bu gidişle de zor.görünüyor, Alka dövizi olan yıllık karının büyük kısmını ortaklarıyla bölüysen ender hisselerden, yatırımınız hayırlı olsun bol kazançlar

5.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    slm sn Barbi, Satış alan kişinin niyetine bağlı, yatırım yapıp büyümeyi düşünürse iyi olur elbette, bu Satış kararı her yıl tekrar alınır ama henüz satılmadı bu gidişle de zor.görünüyor, Alka dövizi olan yıllık karının büyük kısmını ortaklarıyla bölüysen ender hisselerden, yatırımınız hayırlı olsun bol kazançlar
    Teşekkürler Bilgi için. Gerçi satılmasada olur . Kora ailesi iyi iş başarıyor.

6. 6,60 geçince kısa sürede tavana kitlemesini beklerdim

7. Alka kolay kolay tavan yapmaz. Hiç adeti değildir tavan yapmak; kademeleri doldurarak ,sindirerek ve avlayarak gider ve düşer. Temettü öncesi bir canlılık yaşanması da gayet doğal. Bakalım temettü sonrası ve ilk çeyrek bilançolarda ne yapacak? Önemli olan husus budur.

8.  Alıntı Originally Posted by Barbi Yazıyı Oku
    Slm Alkim kimya son yönetim kurulu toplantısında alkim kağıt paylarını bir kısmını veya tamamının satışı konusunda oy çokluğuyla kabul edildi. Ben bu haberi görmeden önce Alkim kağıdın iyi yerlere geleceğini düşünerek yatırım yaptım,bu satış bize ne kazandırır sizce

alkim kimya yatırımcı ilişkilerinden sorumlu bayan ile bu konuyu görüştüm.amacımız karlı bir alışveriş için zaman kazanmak olduğundan satış durumunda tekrar yönetim kurulunu toplamaya gerek kalmadan hemen satmak amacıyla bu karar herzaman alınır dedi.inşallah katarlı veya avrupalı bir şirkete satılırsa hisse en az 5-6 kat yukarı bir fiyatla fiyatlanır.örneğin durdo gibi banvit gibi.yerli şirketlere yabancı hakettiği değeri vermiyor.inşallah satılır.bu durumda hem alkim kimya kazanır hemde biz kazanırız.zira çok karlı bir şirket büyüme potansiyeli çok fazla üstelik nakit zengini.

Sayfa 239/401 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •