Sayfa 240/401 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    alkim kimya yatırımcı ilişkilerinden sorumlu bayan ile bu konuyu görüştüm.amacımız karlı bir alışveriş için zaman kazanmak olduğundan satış durumunda tekrar yönetim kurulunu toplamaya gerek kalmadan hemen satmak amacıyla bu karar herzaman alınır dedi.inşallah katarlı veya avrupalı bir şirkete satılırsa hisse en az 5-6 kat yukarı bir fiyatla fiyatlanır.örneğin durdo gibi banvit gibi.yerli şirketlere yabancı hakettiği değeri vermiyor.inşallah satılır.bu durumda hem alkim kimya kazanır hemde biz kazanırız.zira çok karlı bir şirket büyüme potansiyeli çok fazla üstelik nakit zengini.
    Katılıyorum size , inşallah söyledikleriniz gerçekleşir ve herkes mutlu olur. Çok inceledim hisseyi Alkim ve alka’yı Alkim çok yüksek geldi fiyat olarak zirveye yakın görüyorum ama belli olmaz daha yukarıları görebilir.Alka harekete yeni başladı hissiyatı oluştu bende 5 yıl içerisinde güzel yerlere geleceğini düşünüyorum temettü verimliliği güzel o yüzden hatırı sayılır alım yaptım

2.  Alıntı Originally Posted by puma_532 Yazıyı Oku
    Alka kolay kolay tavan yapmaz. Hiç adeti değildir tavan yapmak; kademeleri doldurarak ,sindirerek ve avlayarak gider ve düşer. Temettü öncesi bir canlılık yaşanması da gayet doğal. Bakalım temettü sonrası ve ilk çeyrek bilançolarda ne yapacak? Önemli olan husus budur.
    Geri bildirim için teşekkürler, alkıim ve alka da kademeler boş olduğu için pek trade etmem. burada teknik olarak iyi bir görüntü vardı, üzerine takaslarda dikkat çeken hareketler oldu. bakalım gerisi gelecek mi?
    gördüğüm kadarıyla temettü sonrası için yatırımcıların geneli olumsuz, dağıtım sonrası genelde negatif fiyatlama oluyor..ek olarak temettü için de açıklama gelebilir, temettü kısıtlaması nedeniyle 2 taksitte vermesi gerekecek..

3.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    Geri bildirim için teşekkürler, alkıim ve alka da kademeler boş olduğu için pek trade etmem. burada teknik olarak iyi bir görüntü vardı, üzerine takaslarda dikkat çeken hareketler oldu. bakalım gerisi gelecek mi?
    gördüğüm kadarıyla temettü sonrası için yatırımcıların geneli olumsuz, dağıtım sonrası genelde negatif fiyatlama oluyor..ek olarak temettü için de açıklama gelebilir, temettü kısıtlaması nedeniyle 2 taksitte vermesi gerekecek..

temettü kararı genel kurulca onaylanmıştır ve kesindir.ne taksitlendirmesi?sizin dediğiniz genel kurul kararı olmayan şirketler için geçerlidir.27 sinde 57 kuruş net temettü verilecektir.eksik bilgiler insanları yanlış yöne sevk eder ve zarara uğratır

4. SAYIN EL_REY SİZ HAKLISINIZ. ben yanlış biliyormuşum özür dilerim.

5. Alka da %25 furyasına uydu ,
    1. Taksit 27/04/2020 0,1781784 olarak dağıtılacak , artan kısım ilerki bir tarihe ertelenmiş

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

7.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    SAYIN EL_REY SİZ HAKLISINIZ. ben yanlış biliyormuşum özür dilerim.
    yok ne demek,kanun karışıklık yarattı çoğu insan sizin gibi biliyordu
    pek bilmediğim bir şeyi yazma adetim yoktur..

8. alkaların yarısını verdim bereket versin güzel kar braktı sattığım için pişman olmam inşallah.

Sayfa 240/401 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •