Sayfa 242/401 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. [QUOTE=Barbi;4373324]Slm ortaklar bilanço 15 mln üzeri gelecek galiba hareket ona işaret olabilir mi?[/QUOT
    NERDEN BİLİYORSUN DE BAKALIM barbi?
    dediğin doğruysa yıl sonu 10 tl rahat

2. Barbi ortak doğrumu yazıyorsun sattığımı yerine koyacam bak.!

3.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    Barbi ortak doğrumu yazıyorsun sattığımı yerine koyacam bak.!
    Sayın Bozoklu satmışsınız hayırlı olsun kazancınız. Sadece tahmin benimkisi 15 mln kar inşallah yanılmam. Alırsın kağıt düşer bak üzülürüm

4.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    slm barbi, 97 mil tl döviz fazlası olan güzel bir hisse, kimya ortağı tavan yapınca o da hareketli
    Kartonsan’ı bile etkisi yetti . Benim bir fiyat ortalamam var ona doğru gidiyor hadi bakalım . Şuan kısa vade bakıyoruz tahtaya 5 yıl sonra çok iyi olacak kartonun veliahtı

5.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    Barbi ortak doğrumu yazıyorsun sattığımı yerine koyacam bak.!
    Aefes temettüsü 28 Nisan genel kurulunca onaylanacak.takip edebilirsin hisse diplerde eğer temettü onaylanırsa kar yazar sadece takip önce incelemeni tavsiye ediyorum.alka sattığın için

6.  Alıntı Originally Posted by Barbi Yazıyı Oku
    Aefes temettüsü 28 Nisan genel kurulunca onaylanacak.takip edebilirsin hisse diplerde eğer temettü onaylanırsa kar yazar sadece takip önce incelemeni tavsiye ediyorum.alka sattığın için
    teşekkür ederim tavsiyen ve iyi niyetin için.alkanın yarısını sattım 7,95 ereğli aldım.alkanın yarısı duruyor.satmamın nedeni tahta çok sığ.uzun vadede harika bir hisse. bol kazançlar dilerim.

7.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    teşekkür ederim tavsiyen ve iyi niyetin için.alkanın yarısını sattım 7,95 ereğli aldım.alkanın yarısı duruyor.satmamın nedeni tahta çok sığ.uzun vadede harika bir hisse. bol kazançlar dilerim.
    Önemli değil hayat paylaşınca güzel. Siz 5,20 den alıp kazandınız sonuçta malı alırken kazanılıyor. Amaç iyi dip hisseleri yakalayıp beklemek bu iş bazen kısa bazen uzun ve sıkıcı olabiliyor alka ve Alkim gelecek vaadediyor ben bu haftayı çok merak ediyorum hem bilanço gelecek gende Alkim kimya kaçı görecek ve bize etkisi ne olacak

8. pazartesi 18 kuruşa yakın temettü var

Sayfa 242/401 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •