Sayfa 248/401 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by puma_532 Yazıyı Oku
    Abi, sağolasın. Saygılarımla. Yatırım ilişkileri uzmanim da şaşırıyor, nedir bu kağıtta ısrarınız diye ;) Dile kolay 20 sene devirmişiz. İnşallah daha güzel günler yaşatsın bize. Temettüler ile ekside maliyetim haklısın. Kağıt kendini amorti etti , primleri de üzerine ekledi. Sağolsun üzmüyor bizi uzun vadede.
    Bilmukabele,
    Onlarada al sat yapacak hizli trader lazim komisyon alacak,
    20 sene bravo iyi sabır, Zaten Rally döneminde topladilar sonra 6dan 4.5 yatay bagladiginda
    dökülenleri topladi , sayfanızda sessiz sakin :)
    Karların daim olsun sağlıkla sıhhatle harcamak nasip olsun
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

2.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Bilmukabele,
    Onlarada al sat yapacak hizli trader lazim komisyon alacak,
    20 sene bravo iyi sabır, Zaten Rally döneminde topladilar sonra 6dan 4.5 yatay bagladiginda
    dökülenleri topladi , sayfanızda sessiz sakin :)
    Karların daim olsun sağlıkla sıhhatle harcamak nasip olsun
    Sağolasın hepimize. ������

3.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    Evet bugun yukari gidis var alka uzun vadeci icin iyi bir hisse bana gore Al sat tut tavsiyesi degildir
    O tarihte ne demisiz 3.60 ti yukselmez diyen bundan bi cacik olmaz diyenler vardi bugun yine tavan 10 tl ye geldi nerdeyse bunun patronu spegi adamdir yatirimcisina kazandirir orta uzun vade de 15 yildir alir satarim daha hic kaybettirmedi 1 aydir %80 1 yillik dusugune gore %220 kari var endeksi tinlamiyor hergun cikiyor tavan yapiyor veya iyi yukseliyor hisse ye yatirim yapan guzel kazandi helal sana alka patronu k.yatirimciya kazandirdin senden kazan patron herkese iyi kazanclar :)

4. sn reisende, geç kalınmış bir hareket firmanın fonları dolu 19.5 mil kar 1.mil. dolar ilave döviz.pozisyinu artışı
    uzun vadeli borçları kısaya dönüştürmüş düşen faizden de faydalanmayı bilmişler , toplamda 103 mil. tl.doviz.lozisyonu oluşmuş, dolar 5.9 dan 7.1 e geldi %17 yaklasik artis 2. ceyrekte bilancoya ciddi destek verecektir.
    daha 38 krş temettumuz duruyor, normal.sartlarda bu yılki oluşan durum.alkim ve alka ya ciddi yaradı piyasada fiyatliyor, hayırlı olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by puma_532 Yazıyı Oku
    Abi, sağolasın. Saygılarımla. Yatırım ilişkileri uzmanim da şaşırıyor, nedir bu kağıtta ısrarınız diye ;) Dile kolay 20 sene devirmişiz. İnşallah daha güzel günler yaşatsın bize. Temettüler ile ekside maliyetim haklısın. Kağıt kendini amorti etti , primleri de üzerine ekledi. Sağolsun üzmüyor bizi uzun vadede.
    size bütün içtenliğimle bişey sormak istiyorum. ben ilk hisse yatırımımı 7 yıl önce kartonla yaptım bedelsız verecek verecek dıye dıye dıye 7 yılda bır arpa boyu anca yol aldık. kaçırdıgım balıklar hep üzdü. karton alacagıma aselsan alsaydım ve kartondakı gıbı 5 yıl bekleseydım paramın yanına 0 koyacaktım.
    sorum şu bu kagıdı 20 yıldır tutuyorsunuz hiç kaçan balıklar canınızı üzdü mü?
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6. elimizdeki malın çoğunu sattık azı kaldı.alkim ve alka devamlı tavan tavan gidiyor.ortaDA BİZİM BİLMEDİĞİMİZ BİR DURUM MU VAR DA BÖYLE OLUYOR?durdo şirketindede böyle olmuştu.şimdi 17-18 tl düzeyinde.kimse mantıklı bir yorum yazmıyor.belkide hissede kalan çok az kişi kaldık.tavanda 308 bin lot alıcı vardı en son. bu gidişle haftayada tavan tavan gidecek gibi?aklıma deli bir soru takılıyor acaba ALKA satıldı mı veya satılmak üzere mi??? bilmiyoruz işte.

7. Doviz yukselisi alka ya yarar doviz son 3 ayda nereye geldi bunun fiyatlamasini yapiyor kagida da zam geldi ayni zamanda yukseltenler kari elbet alacaktir oralar yaklasmis olabilir veya daha da yukselebilir hisse tarihi fiyatlarda oldugu icin fiyat neolur birtek tahtacilar bilir uygun fiyattan cikariz umarim İyi kazanclar Al sat tut tavsiyesi degildir

8.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    elimizdeki malın çoğunu sattık azı kaldı.alkim ve alka devamlı tavan tavan gidiyor.ortaDA BİZİM BİLMEDİĞİMİZ BİR DURUM MU VAR DA BÖYLE OLUYOR?durdo şirketindede böyle olmuştu.şimdi 17-18 tl düzeyinde.kimse mantıklı bir yorum yazmıyor.belkide hissede kalan çok az kişi kaldık.tavanda 308 bin lot alıcı vardı en son. bu gidişle haftayada tavan tavan gidecek gibi?aklıma deli bir soru takılıyor acaba ALKA satıldı mı veya satılmak üzere mi??? bilmiyoruz işte.
    Geçen yıl alkanın ilk 3 ay karı 6.7 milyonken bu yıl 18 milyon açıkladı. Geçen yıl ilk 3 aylıkta 26 milyon kar açıklayan alkimin beklenti olarak karı 50 milyon üstünde bir rakam olabilir mi? Bu beklentiyle birlikte bedelsiz hareketi de ivme kazanmış mıdır?

Sayfa 248/401 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •