Sayfa 251/401 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. tacirler 602 bin lot satmış çok şükür buna rağmen 235 bin lot tavanda an itibarıyle alıcı bekliyor sayın arkadaşlar.13,40

2.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    tacirler 602 bin lot satmış çok şükür buna rağmen 235 bin lot tavanda an itibarıyle alıcı bekliyor sayın arkadaşlar.13,40
    itibar puanı verecektim , bu üyeye daha önce itibar verdiğinden şu an erteliyorum. sn bozoklu5

3. deniz yatırımdan sorarak öğrenip size yazıyorum.tacirlerin malı boşaltması çok isabetli olmuş .yarınki tavanı bozmaya çalışan ikinci bir tacirler olur mu bilmem

4.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    deniz yatırımdan sorarak öğrenip size yazıyorum.tacirlerin malı boşaltması çok isabetli olmuş .yarınki tavanı bozmaya çalışan ikinci bir tacirler olur mu bilmem
    sn bozoklu5 maliyet çok düşük istediği yere düşebilir çıkabilir farketmez, firma sıfır borç 20 mil. dolar ve içinde olduğu durumdan dolayı bir üst lige çıkmış durumda kim satarsa satsın, farketmez herkesin bir hesabı kitabı vardır,
    tacirler en korktuğum aracı onların sattığına çok sevindim.

5. sayın foton benim maliyet temettü düşerse 4,70 tl oluyor.ancak malın çoğunu 850 den verdim.azda olsa elimde var.elimdeki mal 0 maliyet oluyor. çünkü çok karlı sattım rahatım.iki ay önce bu hisseye geçmiştim.keşke portföyümün tamamını geçseydim şimdi milyoner olmuştum. ozaman 120 bin lot alka alabiliyordum. herşey kısmet işte. buna şükür

6.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    sayın foton benim maliyet temettü düşerse 4,70 tl oluyor.ancak malın çoğunu 850 den verdim.azda olsa elimde var.elimdeki mal 0 maliyet oluyor. çünkü çok karlı sattım rahatım.iki ay önce bu hisseye geçmiştim.keşke portföyümün tamamını geçseydim şimdi milyoner olmuştum. ozaman 120 bin lot alka alabiliyordum. herşey kısmet işte. buna şükür
    120,000*5,20=624,000 TL yapıyor. İlk etapta yani iki ay önce alka aldığınızda tüm portföyünüz 624 bin tl yapıyor. Evet tamamıyla alka alsaydınız şuan milyonerdiniz. Sayın Bozoklu saçınız varmı bilmiyorum ama varsa yolun bence ben ise yaralıyım çok canım çok yanıyor

7. Ahmet Mergen hocam sattıysa bir bildiği vardır.

8. sn Barbi, Ahmet hoca sadece tekniğe bakıyor videolarını izliyorum bazen, amamhisselerin bir de temel taraflari var ,hissenin ederinin ne kadar oldugunu belirlemeye yarar mali yapi... eger Alka fiyatlamasi satis degilse temeli biraz daha yolu var diyor.
    hem ben size janta bakın demiştim.

Sayfa 251/401 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •