Sayfa 252/401 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by Barbi Yazıyı Oku
    120,000*5,20=624,000 TL yapıyor. İlk etapta yani iki ay önce alka aldığınızda tüm portföyünüz 624 bin tl yapıyor. Evet tamamıyla alka alsaydınız şuan milyonerdiniz. Sayın Bozoklu saçınız varmı bilmiyorum ama varsa yolun bence ben ise yaralıyım çok canım çok yanıyor
    şaçim başım yerinde sayın barbi.çok şükür.ben ağırlıklı ereğlideyim.ereğlide 625 maliyetle bekliyorum.birde aksa var bende(520 maliyetle). birazda alka. sadece alka yüzümü güldürdü.oyak bizi yaktı kavurdu.aksada üretim %50 durdu tek umudum alka kaldı.amacım alkadaki param ile 0 bir araba almak.kısmet olursa tabiiki.sen tamamını sattın canıyın yanmasını çok iyi anlıyorum.demekki kısmet olmayınca olmuyor arkadaş.saygılarımla

2. tavanda 470 binlot bekliyor yarın güçlü bir tavan daha bekliyorum.
    yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    size bütün içtenliğimle bişey sormak istiyorum. ben ilk hisse yatırımımı 7 yıl önce kartonla yaptım bedelsız verecek verecek dıye dıye dıye 7 yılda bır arpa boyu anca yol aldık. kaçırdıgım balıklar hep üzdü. karton alacagıma aselsan alsaydım ve kartondakı gıbı 5 yıl bekleseydım paramın yanına 0 koyacaktım.
    sorum şu bu kagıdı 20 yıldır tutuyorsunuz hiç kaçan balıklar canınızı üzdü mü?
    Üzmez mi ? Kahroldum izledikçe. Ama şunu öğrendim , alka'yı ya da Alkim'i aldıktan sonra ekranı izlemeyeceksin. Kağıdı sürekli takip etmeyeceksin. Etsen bile al-sat yapmayacaksın. Düşüşlerde, açıkta ve kullanmadığın (acil ihtiyaç duyulmayan paranızla özellikle burası önemli) kredi kullanmadan nakitle %10 kademeli olacak şekilde alttan alttan maliyetler oluşturarak maliyet düşürerek kumbara vari bir hissedir Alkim grubu. Ömürlüktür. Temettü düzenli öder, millet altın biriktirir ben Alka biriktirdim sabırla. Saçlarım yeri geldi stresten beyazladı ama şu an durum ortada. İnşallah daha güzel günler göstersin. Saygılarımla...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by puma_532 Yazıyı Oku
    Üzmez mi ? Kahroldum izledikçe. Ama şunu öğrendim , alka'yı ya da Alkim'i aldıktan sonra ekranı izlemeyeceksin. Kağıdı sürekli takip etmeyeceksin. Etsen bile al-sat yapmayacaksın. Düşüşlerde, açıkta ve kullanmadığın (acil ihtiyaç duyulmayan paranızla özellikle burası önemli) kredi kullanmadan nakitle %10 kademeli olacak şekilde alttan alttan maliyetler oluşturarak maliyet düşürerek kumbara vari bir hissedir Alkim grubu. Ömürlüktür. Temettü düzenli öder, millet altın biriktirir ben Alka biriktirdim sabırla. Saçlarım yeri geldi stresten beyazladı ama şu an durum ortada. İnşallah daha güzel günler göstersin. Saygılarımla...
    eyvallah temettü verimliliği harika şuan bistteki hareketleride herkesın dıkkatını cekmeye basladı. bol kazanclar dilerim..
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

5. Şu fiyatta olmasını en az 5 sene önce beklemiştim . Fırsat ve bekleme maliyetlerini de eklediğimizde kaçan balıklara üzülmemek imkansız . İki sandalye ve bir masadan oluşan dandik şirketler tavan tavan gidip 1-30 katlarken çok canımız acıyordu. Şimdi efsane sahalara döndü Mahkeme süreci vardı. Alacak tahsil edildi bilgisi henüz gelmemişti. Belki de gelişme vardır. Ya da Korona kaynaklı birleşme haberi. (Güçlü ortak) Bilemiyorum. İnşallah biraz daha yukarı taşırlar. Eğer alımlar devam ederse 15-20 arası realize etmeyi düşünürüm artık. Herkese bol kazançlı günler. (Al-sat tavsiye değildir. Sadece olağandışı bir durum fiyatlanıyor olabilir diye fikir cimnastiği yaptım. )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by puma_532 Yazıyı Oku
    Şu fiyatta olmasını en az 5 sene önce beklemiştim . Fırsat ve bekleme maliyetlerini de eklediğimizde kaçan balıklara üzülmemek imkansız . İki sandalye ve bir masadan oluşan dandik şirketler tavan tavan gidip 1-30 katlarken çok canımız acıyordu. Şimdi efsane sahalara döndü Mahkeme süreci vardı. Alacak tahsil edildi bilgisi henüz gelmemişti. Belki de gelişme vardır. Ya da Korona kaynaklı birleşme haberi. (Güçlü ortak) Bilemiyorum. İnşallah biraz daha yukarı taşırlar. Eğer alımlar devam ederse 15-20 arası realize etmeyi düşünürüm artık. Herkese bol kazançlı günler. (Al-sat tavsiye değildir. Sadece olağandışı bir durum fiyatlanıyor olabilir diye fikir cimnastiği yaptım. )
    Alkim cok hızlı gidiyor, diger şirket sodasan bedelsiz verdi.Alka diğerlerinin gazı ile gidiyor, büyük olasılık ilerdeki birleşme veya bedelsiz verecek düşüncesi oluştu. Alkanın bu kadar hzılı gidecegini acıkcası dusunmemıstım. Elimde %150 alkim vardı , %100 e düştüm yavaş yavaş realize oluyorum. yeni bir kağıt arıyorum...
    hep uzun vade yatırımcı olmak istedim kartondan sonra fıkrım degişti karlılıgı yüksek , güzel hikayesi olan şirketler cok ciddi paralar kazandırabılıyor. acıkcası rtal, güler gibi şirketlere 1 tl yatırmam ordan gelecek parada surda kalsın. İçi dolu karlılıgı yüksek kağıtlar hiç zarar ettirmez. Keşke 10 sene önce aselsan alsaydım, egeendüstri alsaydım,brisa ,sasa, goody veya yataş gıbı karlılığıını sürekli arttıran sirketlere ortak olsaydım... 2020 ege endstrısı ,alkım olacak. bakalım görebilecekmiyiz :D
    alkimin cıkısı elbetteki alkayı etkıleyecek :D
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

7. tavanda 340 bin lot alıcı bekliyor. 280 bin lot garanti dün aldıklarını satmış.alıcılar çok baskın.çok güzel gidiyor yürüyüş. arkasından nasıl haber gelecek onu bekleyelim. bol kazançlar

Sayfa 252/401 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •