Sayfa 26/401 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 201 - 208 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Abi boyle bir şey yok ya! Hisse yükselirken ıkına sıkına anca yükseliyor. Endeks az biraz düşünce serbest satışla bir haftada yükseldiği yerden birkaç dakika içinde başladığı yere veya daha aşağısına indiriyorlar. Boyle bir durumda ne denir. Allah benim.belami versin denir

ASUS_Z00LD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    Abi boyle bir şey yok ya! Hisse yükselirken ıkına sıkına anca yükseliyor. Endeks az biraz düşünce serbest satışla bir haftada yükseldiği yerden birkaç dakika içinde başladığı yere veya daha aşağısına indiriyorlar. Boyle bir durumda ne denir. Allah benim.belami versin denir

Gerçekten ana holdingin arka bahçesi olmuş hisselerden uzak durmak lazımmış. Şirketi büyütmek yerine büyük ortağı fonlamaktan başka birşey yapmıyorlar. Yabancı boşuna uzak durmuyormuş kağıttan.
    Saygılarımla

hissemiz bir süredir 4,2 ila 4,45 arası indi çıktı, uyanıklar 4,4 in üstüne biraz verip 4,3 un altına geldiginde geri aldılar. Bu tarz hareketler her hissede oluyor. Uzunca bir süredir battık ,bittik söylemlerine ramen hisse 4,2 nin altına gitmedi. b.orsada birçok hissenin F/K sı 4 civarı dolayısı ile hissemizinde borsa geneline uymuş olması mümkün.Henüz batmışlık veya bitmişlik sözkonusu degil.

4.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    hissemiz bir süredir 4,2 ila 4,45 arası indi çıktı, uyanıklar 4,4 in üstüne biraz verip 4,3 un altına geldiginde geri aldılar. Bu tarz hareketler her hissede oluyor. Uzunca bir süredir battık ,bittik söylemlerine ramen hisse 4,2 nin altına gitmedi. b.orsada birçok hissenin F/K sı 4 civarı dolayısı ile hissemizinde borsa geneline uymuş olması mümkün.Henüz batmışlık veya bitmişlik sözkonusu degil.
    Sayın Hasan Polat, hissenin birkaç ay içerisinde 6-6,50 seviyelerine gideceğine dair hala umudumu koruyorum. Ancak her geçen gün dünyada ve Turkiyede jeopolitik riskler artıyor. Yani sıra dünyada bir ekonomik kriz yaşanma ihtimali de çok yükselmiş durumda. Biz alkada gunlerimizi geçirirken 20 bin puanlık yükselişte bazı hisseler yeni zirvelere geldi. Bu durum gerçekten alkaya yatırım yapanları bitirdi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    Forumda sızlanmaları gördükçe hisseye basmış olmazlarmı acaba../ytd.

Alıntı Originally Posted by hissezede Yazıyı Oku
    Sayın Hasan Polat, hissenin birkaç ay içerisinde 6-6,50 seviyelerine gideceğine dair hala umudumu koruyorum. Ancak her geçen gün dünyada ve Turkiyede jeopolitik riskler artıyor. Yani sıra dünyada bir ekonomik kriz yaşanma ihtimali de çok yükselmiş durumda. Biz alkada gunlerimizi geçirirken 20 bin puanlık yükselişte bazı hisseler yeni zirvelere geldi. Bu durum gerçekten alkaya yatırım yapanları bitirdi.

Sayın hissezede bu hisseye ben 3,84 lü rakamlarda girdim ve 25 nisanda 1 TL temettü umut ediyorum bitem birşey yok yeni başlıyor. Kriz olacak veya kriz var diye kimse dükkanını veya fabrikasını kapatıp gitmiyor üretim ve ticaret kendi dengelerinde devam ediyor

Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    Forumda sızlanmaları gördükçe hisseye basmış olmazlarmı acaba../ytd.
    Bu tür formlar küçük yatırımcıların hisselerle ilgili ruhhallerini ortaya koydukları yerdir uyanık sipeklerde buraları okuyup yatırımcı pisikolojisine uygun davranarak onların ellerindeki hisseleri toplayabilirler.

8. Hadi oğlum, hadi aslanım. Sayın spek efendi, Valla su hisseden karlı çıkarsam. Zor durumda olan yakınlarım var onlara yardımda bulunacağım. Gel önüne set çekme su hissenin. Sen de sevap kazan biz de yardim yapalım. Hadi güzel kardeşim. Bugün bir başlangıç olsun.

Sayfa 26/401 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •