Special Days Image
Sayfa 276/401 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    Alka yı detaylı inceledim...
    Birinci önem verdiğim firmanın döviz pozisyonudur. bu konuda Alka ilk çeyrek itibariyle 121 mil. tl dövizi varken, 2. çeyrekte 130 mil. tl seviyesinde dövize ulaşmış,( takriben 23 mil. dolar) bu harika bir durum zira dövizin yukarı gitmesi 3. çeyrekte de ciddi kur farkı kar yazacaktır.
    ikincisi kısa vadeli borç kalemidir ki 1. çeyrekte 95 mil. tl iken 62 milyon tl ye düşürmeyi başarmışlar...
    üçüncüsü ticarı faliyet karıdır. ki süper bir rakam karşımıza çıkıyor 52.5 mil. tl. vergilerin düşmesi ve diğer gelirlerin katkısı ile 45,3 yükselmiş... :)
    dördüncüsü ise firmanın bencillik yapmayıp kazandığı paraları ortaklarıyla bölüşmesi işi bu konuda alka ilk üç arasında sürekli var .
    toplamda 6 aylık 200 mil. tl satış yapmışlar, 11 mil. tl yurt dışına ihrac etmişler 188 civarı iç piyasanın ihtiyaçları için satmışlar.

bilanço beklentilerin oldukça üzerinde parlaktır. ben 15 gelse yeterlidir diye beklerken show yaptı alka,
    hayırlı olsun.
    Teşekkürler bilgi için.

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. oyalanma taktigi yapıyor tahta yapıcı
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3. Su akıp elbette yolunu bulacaktır sayın mercek. Şu alacaklar da tahsil edilseydi.
     Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    oyalanma taktigi yapıyor tahta yapıcı
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by invest Yazıyı Oku
    Su akıp elbette yolunu bulacaktır sayın mercek. Şu alacaklar da tahsil edilseydi.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    herşey yolunda alkimin bilançosunu bekliyor sanki ve seri bir şekilde hız kazanacaktır ve ben bbunda bir sermaye artışını seneye bekliyorum bu yüzden yukardan yapacaktır hayırlısı bu gün hislerimde bir konya bir de bu nazlı pkent egeen egegübre çok iyi bfren de kalkıyor gibi eee bekleyen sabreden ekmek yer

5.  Alıntı Originally Posted by Erbos Yazıyı Oku
    Teşekkürler bilgi için.

Rica ederim sn Erbos, Ama Alka bilançonun hakkını vermedi. biten borç yüklü döviz pozisyonu ve yok satan ürün ile birlikte 15 taban olmalı diye düşünüyorum, bakalım temettü dönemi de yaklaşıyor. spek efendi nasil bir yön verecek ...

6. Bilançolar tamamlansın toplu baktıklarında ışıltıyı daha net göreceklerdir sayın foton. Hayırlısı Olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    Rica ederim sn Erbos, Ama Alka bilançonun hakkını vermedi. biten borç yüklü döviz pozisyonu ve yok satan ürün ile birlikte 15 taban olmalı diye düşünüyorum, bakalım temettü dönemi de yaklaşıyor. spek efendi nasil bir yön verecek ...
    ortalıgı ve kafaları karıştırıyor bu spek hep ters işlem yapıyor günahkar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,966
    spek efendi aksam excel listesinden
    mkk numaralarindan maliyet analizi yapiyordur
    bu tutar bu satar diye :))